P0

Miestas

Už skendusius automobilius – 2500 eurų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-27


Dėl lapkričio viduryje Klaipėdą ištikusios stichinės nelaimės – potvynio, per kurį nukentėjo dalies klaipėdiečių turtas, iš miesto Savivaldybės administracijos direktoriaus rezervo fondo gyventojams prieš šventes išmokėta apie 2500 eurų.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Administracijos direktorius Sauliaus Budinas “Atvirai Klaipėdai” sakė, kad dėl padarytų nuostolių daugiausia į Savivaldybę kreipėsi skendusių automobilių savininkai – iš viso buvo pateikta 17 pareiškimų, patenkinta 15. Dviejų gyventojų prašymai neatitiko būtinų reikalavimų.

“Pagal pateiktus dokumentus išmokėtos kompensacijos gyventojams siekia nuo 55 iki 490 eurų, daugiau kaip 50 proc.  sudarė išlaidos, susijusios  su apsemtų automobilių salonų džiovinimu”, –  sakė S. Budinas. Bendra išmokų suma sudaro apie 2500 Eur, o vidutinis kompensacijos  dydis – 135 eurai.

Pagal administracijos direktoriaus rezervo fondo sąlygas galimas tik dalinis, o ne visas dėl stichinės nelaimės padarinių patirtos žalos atlyginimas. Jis turi būti pagrįstas patirtus nuotolius įrodančiais dokumentais.


2017-12-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt