P0

Švietimas

Tarp Aukštojo mokslo tarybos narių – ir klaipėdietė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-05


Pranešama, kad Švietimo ir mokslo (ŠMM) ministrė Jurgita Petrauskienė patvirtino naujos sudėties Aukštojo mokslo tarybą.

Į rotacijos principu veikiančią tarybą atrinkta 11 naujų narių. Dešimties ankstesnių tarybos narių kadencija baigėsi 2017 m. gruodžio mėnesį.

Naujajai Aukštojo mokslo tarybai vadovaus Vilniaus dailės akademijos rektoriaus visuomeninis patarėjas Saulius Vengris, tarp jos narių – yra ir uostamiesčio atstovė, Klaipėdos valstybinės kolegijos direktoriaus pavaduotoja studijoms ir mokslui Nijolė Galdikienė.

Švietimo vidus

Teigiama, kad Aukštojo mokslo tarybos narys turi būti pripažintas visuomenėje žmogus, nepriekaištingos reputacijos švietimo, mokslo, kultūros, verslo atstovas, išmanąs aukštojo mokslo teisinį reglamentavimą ir plėtros tendencijas.

Tarybą  iš viso sudaro 15 narių, jos nario kadencija – 4 metai. Tas pats asmuo gali būti nariu ne daugiau kaip dvi kadencijas iš eilės, praneša ŠMM.


  2018-01-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt