P0

Mums rašo

Apie liberalų gatvių asfaltavimo standartus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-08


Kelerius metus iš Savivaldybės bandantis išpešti aiškius atsakymus, kodėl 2015-aisiais buvo išasfaltuota 200 m Klaipėdos gatvės atkarpa Tauralaukyje, prie Seimo narės Irinos Rozovos dukros namo, Lietuvos gynybos atašė Kinijoje pulkininkas Nerijus Rimkevičius su “Atvira Klaipėda” pasidalino naujausiais uostamiesčio savivaldybės atsakymais į jo klausimus ir savo komentaru.

Sudėti gatvės bortai ir įrengti gatvės pagrindai buvo vieni iš pagrindinių argumentų prioriteto tvarka įrengti gatvės atkarpą prie Seimo narės I. Rozovos dukros namų. Pridedu “Google” paieškos sistemos nuotrauką, kurioje akivaizdžiai matyti, kad įrengtoje atkarpoje gatvės bortų nėra, tačiau Klaipėdos Apygardos prokuratūros prokurorė Laura Paulikienė savo priimtame nutarime iškilmingai raportuoja, „atlikus tyrimą nustatyta kad šioje atkarpoje yra įrengti gatvės bortai ir pagrindai“. Gyveni savo gatvėje 20 metų, kiekvieną dieną važiuoji į darbą ir staiga sužinai nebūtų dalykų. Prokurorės teiginiai priimtame nutarime yra melas, tačiau visiems viskas yra gerai ir nieko negali padaryti.

Prireikė Generalinės prokuratūros, kad netiesa būtų paneigta. Ačiū jos prokurorui Vyteniui Kasperavičiui už šio nonsenso paneigimą.

Keli sakiniai apie liberalų gatvių asfaltavimo standartus ir Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus S. Budino, mano nuomonę cinišką atsakymą Seimo kontrolieriaus įstaigai. Cituoju: „Pažymime dar ir tai, kad Klaipėdos gatvės atkarpos nuo Virkučių iki Vėjo gatvės remontas būtų aktualus tik 29 sklypams, iš kurių dar 5 nėra net užstatyti“.

Apibendrinam, Liberalų partijos atstovė Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorė Judita Simonavičiūtė 2014 m. tenkina trijų Klaipėdos gatvės gyventojų prašymą įrengti 200 metrų gatvės atkarpą, tačiau kitas tos pačios partijos miesto administracijos direktorius Saulius Budinas 2016 m. Seimo kontrolieriui pažymi, kad jam nusispjaut ant likusių 24 tos pačios gatvės gyventojų.


2018-01-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt