P0

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Manekenės žūties byloje – jokių poslinkių

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2018-01-08


Nors nuo jaunos merginos žūties, jai dar 2017 m. lapkričio 20 d. iškritus iš „Amberton Klaipėda“ viešbučio balkono, praėjo pusantro mėnesio, tyrimui vadovaujantis prokuroras didesnių naujienų apie tyrimo eigą pateikti negalėjo.

Klaipėdos apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Arūnas Saunorius pirmadienį “Atviros Klaipėdos” žurnalistei sakė, kad vis dar tebetiriamos merginos žūties aplinkybės.

„Tyrimas nėra perkvalifikuotas į nužudymą“, – sakė  prokuroras, nors šio skyriaus pareigūnai paprastai žmogaus mirties priežasčių netiria, o vadovauja sunkių nusikaltimų – nužudymų, išžaginimų, kūno sužalojimų – tyrimams.

 

Arūnas Saunorius nuo komentarų, ar tyrimas gali būti perkvalifikuotas į nužudymą, susilaikė, autorės nuotr.

„Yra nustatyti ir apklausti visi tą dieną su ja bendravę asmenys, vyksta kitų liudytojų apklausa“, – sakė prokuroras.

Jo teigimu, kol vyksta tyrimas, jis negalįs detalizuoti nustatytų asmenų skaičiaus, nes įvykis esąs rezonansinis, jis plačiai buvo nušviestas spaudoje, jame dominuoja visuomenėje žinomi asmenys, pramogų verslo atstovai.

Pasak A. Saunoriaus, šiuo metu yra išsiųsti pavedimai pareigūnams į Vilnių apklausti kitus įvykio liudytojus, jų esą yra daug, nes prieš tai žuvusioji bendravo su vilniečiais pramogų, šou pasaulio atstovais. Be to, atliekami ir kiti procesiniai veiksmai.

Prokuroras, paklaustas apie viešojoje erdvėje keltas versijas esą mergina galėjo būti apsvaiginta psichotropinėmis ar narkotinėmis medžiagomis, sakė, jog iki šiol nėra gauti jos kraujo tyrimo rezultatai. „Kartais tyrimai Vilniuje užtrunka iki 3-4 mėnesių“, – sakė A. Saunoriaus.

Vietoj Milano – Klaipėda

22 metų užsienyje modeliu dirbusi lietuvė Dovilė D. buvo rasta negyva Klaipėdoje Naujojo Sodos g. 2017 m. lapkričio 20 d. vakare,  apie 19.35 val.

Nustatyta, kad mergina iškirto iš „Amberton Klaipėda“ 14-ojo aukšto bendrojo naudojimo balkono, į kurį buvo išėjusi parūkyti. Ar mergina iškrito pati, ar jai kas nors “padėjo” – tebesiaiškina tyrėjai.

Skelbta, kad viešbučio kambaryje ji buvo apsistojusi kartu su žinomu uostamiesčio prodiuseriu Ričardu P. , o lapkričio 20-ąją viešbutyje su jais esą buvo dar vienas asmuo.

Kodėl mergina, jau nusipirkusi bilietą vykti į Milaną, kur dirbo modeliu, po žinomo dizainerio Juozo Statkevičiaus rūbų kolekcijos pristatymo Vilniuje netikėtai išvyko į Klaipėdą – iki šiol lieka paslapty.

Kraupus sutapimas: praėjus vos savaitei po manekenės žūties, lapkričio 29 d., nuo to paties viešbučio stogo, kaip įtariama, nušoko ir užsimušė 27 metų vaikinas, viešbutyje dirbęs durininku.


  2018-01-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt