P0

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Sąjūdžio parkas sparčiai keičiasi

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2018-01-10


Nuo to laiko, kai prieš du mėnesius, lapkričio 9 -ąją, vos purve nenuskendo kelią į mokyklą per Sąjūdžio parko statybvietę bandžiusi trumpinti ketvirtokė, situacija šioje pietinėje uostamiesčio dalyje pastebimai pasikeitė.

Tiesa, purvynų ir pelkių čia dar pakanka, tačiau jau matyti ir sparčiai kylantys būsimųjų statinių kontūrai, ir visą statybvietę išraizgę baigiami nutiesti dviračių bei pėsčiųjų takai.

Autorės nuotr.

Jais, nelaukdami statybų pabaigos, jau traukia ir moksleiviai, ir šuniukus išėję pavedžioti vyresni žmonės, nors kai kuriose vietose gražiai vingiuojantis naujomis trinkelėmis grįstas takas staiga netikėtai nutrūksta, paaiškėjus, kad jis kol kas veda į niekur.

Užtat būsimame riedlenčių ir BMX dviračių parke, kuris, kaip skelbta, turėtų būti moderniausias Lietuvoje, nuo tramplinų su dviračiais jau šokinėja paaugliai, nors aplink dar stūkso didžiuliai žemių kalnai ir darbai čia irgi nebaigti. Tad galima tik įsivaizduoti, kas šioje parko dalyje dėsis, kai ši sporto aikštelė, kurios plotas turėtų siekti iki 1000 kv. m, bus atidaryta!

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas „Atvirai Klaipėdai“ sakė, kad Sąjūdžio parko gerbūvio darbai turėtų būti baigti dar šią vasarą, galbūt net iki Jūros šventės.

Be minėtų aktyviam jaunimo laisvalaikiui skirtų sporto įrenginių, čia dar turi atsirasti vaikų žaidimo, šunų vedžiojimo, gimnastikos su treniruokliais aikštelės, parką papuoš tvenkinys su tilteliais, amfiteatras, bus įrengtas modernus apšvietimas.

Panašu, kad pietinės miesto dalies gyventojai neilgai trukus galės džiaugtis nauja atraktyvia poilsio vieta –  šalia daugelio jau pamėgtos pirmosios parko dalies.

Pasak S. Budino, visi Sąjūdžio parko plėtros darbai, kuriuos su subrangovais atlieka UAB „Hidrostatyba“, miestui atsieis „kažkur apie 1,3 mln. eurų“.


  Miesto straipsnių vidus

  2018-01-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt