Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2018-01-11 |
[vc_row][vc_column][vc_column_text]Ketvirtadienį pradėta išmontuoti daug diskusijų dėl savo nuomos kainos – 37 510 eurų – sulaukusi Atgimimo aikštėje stovėjusi eglutė.
Šios karkasinės eglės aukštis siekė 20 metrų, ji buvo sudaryta iš per 3400 auksinių eglišakių. Teigta, kad tai visiškai naujas sprendimas net pasaulyje.
„Buvo du pasiūlymai, kainos panašios, pasirinkome šitą, nes stilinga ir graži“, – buvo sakiusi Savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo skyriaus vedėja Irena Šakalienė.
Auksinė eglutė buvo „Švenčių studijos“ projektas, sukurtas klaipėdiečių dizainerių poros – Rūtos Bučytės ir Dominyko Koncevičiaus. Visa eglutė buvo papuošta jūros žuvelėmis, kurios atkartojo pasaką apie auksinę žuvelę.
Jau anksčiau buvo paskelbta, kad Teatro aikštėje stovėjusi natūrali, klaipėdiečių Lolitos ir Albino Gedminų padovanota eglutė atgims kaip Lietuvos nepriklausomybės šimtmečio akcentas.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery interval=”5″ images=”14479,14480,14484,14485,14486,14488,14490,14514,14515,11317″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]
Eglė Atgimimo aikštėje buvo bene gražiausia Lietuvoje! Nelabai supratau preteksto, kam reikėjo skalambyti dėl jos kainos, tai buvo tik politikierių (ne politikų) balsas. Taip fantastiškai (ypač tamsiu paros metu) neatrodė nė viena eglė Lietuvoje. Su Vilniumi nėra ką lyginti, juk mes Klaipėdoje. O kad tai buvo jūrinio miesto eglė centrinėje aikštėje, liudijo nuostabios jūrinių gyvūnų instaliacijos. Man susidarė įspūdis, kad eglė šalia Dramos teatro buvo mažiau populiari, nykiau atrodė.
Vienu žodžiu, ponai, mažiau klausykitės ir mažiau kreipkite dėmesį į visokių politikierių isterijas.
Jau kitą dieną po šios dailios eglutės pastatymo labai nepriklausomas žurnalistas Mindaugas Milinis DELFI portale skalambijo varpais apie kainas šventinei Klaipėdos puošybai. Jam feisbuke antrino visi marginalai.
Gi jei mūsų miestelis per praėjusias šventes būtų tik kiek kukliau atrodęs, Puteikienės chebra būtų šaukusi, kad miestą valdantys libai išvogė viską – net šventėms nieko neliko.
Tatai taip savireklamai abi pusės išnaudoja Kalėdas.