P0

Fotoreportažai, Miestas

Iškeliauja Atgimimo aikštės eglutė (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-11


Ketvirtadienį pradėta išmontuoti daug diskusijų dėl savo nuomos kainos – 37 510 eurų – sulaukusi Atgimimo aikštėje stovėjusi eglutė.

Šios karkasinės eglės aukštis siekė 20 metrų, ji buvo sudaryta iš per 3400 auksinių eglišakių. Teigta, kad tai visiškai naujas sprendimas net pasaulyje.

“Buvo du pasiūlymai, kainos panašios, pasirinkome šitą, nes stilinga ir graži“, – buvo sakiusi Savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo skyriaus vedėja Irena Šakalienė.

Auksinė eglutė buvo „Švenčių studijos“ projektas, sukurtas klaipėdiečių dizainerių poros – Rūtos Bučytės ir Dominyko Koncevičiaus. Visa eglutė buvo papuošta jūros žuvelėmis, kurios atkartojo pasaką apie auksinę žuvelę.

Jau anksčiau buvo paskelbta, kad Teatro aikštėje stovėjusi natūrali, klaipėdiečių Lolitos ir Albino Gedminų padovanota eglutė atgims kaip Lietuvos nepriklausomybės šimtmečio akcentas.


  2018-01-11

  2 komentarai “Iškeliauja Atgimimo aikštės eglutė”

  1. AvatarAndrius (IP: 78.60.154.142)

   Eglė Atgimimo aikštėje buvo bene gražiausia Lietuvoje! Nelabai supratau preteksto, kam reikėjo skalambyti dėl jos kainos, tai buvo tik politikierių (ne politikų) balsas. Taip fantastiškai (ypač tamsiu paros metu) neatrodė nė viena eglė Lietuvoje. Su Vilniumi nėra ką lyginti, juk mes Klaipėdoje. O kad tai buvo jūrinio miesto eglė centrinėje aikštėje, liudijo nuostabios jūrinių gyvūnų instaliacijos. Man susidarė įspūdis, kad eglė šalia Dramos teatro buvo mažiau populiari, nykiau atrodė.
   Vienu žodžiu, ponai, mažiau klausykitės ir mažiau kreipkite dėmesį į visokių politikierių isterijas.

  2. AvatarKlaipėdietiški memai / Arūnas Marčauskas (IP: 188.69.197.91)

   Jau kitą dieną po šios dailios eglutės pastatymo labai nepriklausomas žurnalistas Mindaugas Milinis DELFI portale skalambijo varpais apie kainas šventinei Klaipėdos puošybai. Jam feisbuke antrino visi marginalai.

   Gi jei mūsų miestelis per praėjusias šventes būtų tik kiek kukliau atrodęs, Puteikienės chebra būtų šaukusi, kad miestą valdantys libai išvogė viską – net šventėms nieko neliko.

   Tatai taip savireklamai abi pusės išnaudoja Kalėdas.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt