P0

Kriminalai ir nelaimės

Netoli Juodkrantės rastas skenduolis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-11


Trečiadienį apie 14.30 val. Neringos paplūdimyje apie 2 km nuo Mirusiųjų kopų, einant link Juodkrantės, 48 metų kaunietis aptiko apie 35-40 m. vyriškio kūną. Negyvėlis vilkėjo nardymo kostiumą, buvo su nardytojo akiniais ir turėjo pririštą apie 1 kg svorio maišiuką su gintarais. Smurto žymių ant kūno nepastebėta.

Policija įtaria, kad tai gali būti Rusijos Federacijos Kaliningrado srities gyventojo kūnas. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Palmiros Mart nuotr.

Apie šį įvykį savo socialinio tinklo paskyroje pranešė žinomas žurnalistas Rytis Zemkauskas, įdėjęs nuotrauką, kurioje tolumoje matyti ant kranto išmesto naro kūnas.

“Taip atrodo mirtis nuostabiai gražią dieną.  Šiandien tarp Pervalkos ir Juodkrantės maždaug ties Naglių pažintiniu taku radau pajūryje ant kranto išmestą skenduolį.  Iškviečiau policiją, atvažiavo labai greitai, taip pat Nidos medikai. Šiuo metu skenduolis greičiausiai jau nugabentas į Klaipėdą.  Policininkai sakė, kad lyg ir nėra pranešimų apie dingusius žmones.  Bet kuriuo atveju: vyras, tyrėjo nuomone, apie 40 metų amžiaus. Juodu naro kostiumu, su naro kauke, plaukmenimis, turėjo prisirinkęs gintarų, tai galima spėti, kad nardė jų ieškodamas. Gali būti, kad jūra jį išmetė užvakar arba dar dieną anksčiau – tada buvo didelis bangavimas. Jei ką nors žinote, kreipkitės į policiją, jie suteiks daugiau informacijos. Jei manote, kad fotografija neetiška, pasakykite – išimsiu. Įdėjau ją, nes manau, kad kartais prasminga suvokti skaudų savo pačių laikinumą. Tegu siela ilsisi ramybėje”, – rašė R. Zemkauskas. 


2018-01-11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt