P0

Kriminalai ir nelaimės

Sulaikyti kailinių vagys

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-11


Sausio 2 d. iš vieno uostamiesčio prekybos centro buvo pavogti 599 eurus kainuojantys kailiniai bei lapės kailio liemenė, verta 369 eurų.

Klaipėdos apskrities policija praneša, jog sulaikyti šį nusikaltimą įvykdę du asmenys –  25 m. vaikinas bei 27 m. klaipėdietė mergina.

Ne kartą už vagystes bei disponavimą narkotinėmis medžiagomis teisti, priklausomybių turintys jaunuoliai buvo sulaikyti greta Naujojo turgaus, kur jau buvo spėję parduoti vogtas prekes. Policijos duomenimis, vogtus kailinius ilgapirščiai pardavė vos už 150 eurų.

Asociatyvi policijos nuotr.

Įtariamųjų atžvilgiu pradėtas tyrimas dėl vagystės.

Kartu pareigūnai perspėja gyventojus, kad pirkėjas, pirkdamas nusikalstamu būdu įgytas prekes, taip pat gali būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn. Todėl kilus įtarimui apie siūlomas galimai vogtas prekes, prašoma apie tai pranešti policijai.


  2018-01-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt