P0

Švietimas

Klaipėdos universitetui – 670 tūkst. eurų investicija

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-12


Klaipėdos universitete (KU) pradedamas vykdyti Jūrinio slėnio Užsakomųjų mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) rezultatų komercinimo potencialui didinti skirtas projektas. Jam įgyvendinti Švietimo ir mokslo ministerija skyrė 670 tūkst. eurų Europos Sąjungos (ES) investicijų.

Projektą įgyvendins KU Jūros tyrimų institutas.

Anot KU pranešimo, įgyvendinant projektą “bus maksimaliai įveiklinta turima ir kuriama Jūrinio slėnio infrastruktūra, puoselėjami mokslo ir verslo sektorių ryšiai, o tyrėjams bus sudaryta galimybė pritaikyti savo „žinau, kaip“ (angl. know-how) žinias ir iš to gauti papildomų pajamų”.

Švietimo vidus

Tokia parama – iš viso 5,7 mln. eurų – dar skirta Inovatyvios medicinos centrui, Vilniaus universitetui, Kauno technologijos universitetui, Lietuvos sveikatos mokslų universitetui, Fizinių ir technologijos mokslų centrui, Vilniaus dailės akademijai, Lietuvos energetikos institutui ir Aleksandro Stulginskio universitetui.


2018-01-12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt