P0

Kriminalai ir nelaimės

Sužalota mergaitė, vyras pūdytas gyvas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-18


Klaipėdos apskrities policijos praneša apie du nelaimingus nutikimus regione. Trečios nelaimės policijos dėka pavyko išvengti.

Trečiadienį apie 17 val. iš Palangos m. ligoninės gautas pranešimas, kad tėvai čia atvežė aštuonmetę mergaitę, kuriai nustatytas dešinės rankos stipinkaulio lūžis.

Paaiškėjo, jog mokyklinis autobusas, kuriuo važiavo mergaitė, veždamas vaikus iš mokyklos, esant slidžiai kelio dangai, važiuodamas iš šalutinio kelio, įslydo į pagrindinį ir atsitrenkė į kitą autobusą.

Pradžioje manyta, jog įvykio metu niekas nenukentėjo, tačiau vėliau mergaitės tėvams atvežus ją pas gydytojus, paaiškėjo, jog per susidūrimą jai lūžo dešinės rankos stipinkaulis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo.

Užfiksuotas kraupus nutikimas Plungės rajone.

Alksnėnų k. trečiadienį apie 09.20 val. rastas lovoje gulintis 50- metis vyras, kurio veidas buvo supuvęs (apiręs): be nosies, žandų, akių, tačiau asmuo buvo gyvas. Kartu buvo jį prižiūrinti 80-metė mama.  Ji teigė prižiūrinti sūnų, o jo veidas apiręs dėl neaiškios ligos. Vyras perduotas medikams, jo motina neapklausta dėl jos neadekvačios būklės. Paaiškėjo,  jog vyrui – ketvirtos stadijos vėžys, tačiau motina jį iš ligoninės pasiėmė į namus.

O Kretingos r.  Kartenoje trečiadienį apie 13.15 val. automobilį „Audi 100“ vairavo akivaizdžiai neblaivus 53 metų vyras, nuo kurio sklido stiprus alkoholio kvapas, jo kalba buvo nerišli. Pavojingai manevruojantį automobilį sustabdžius policijos ekipažui, jo vairuotojas į alkoholio matuoklį įpūtė 2,31 prom.

 

 


2018-01-18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt