P0

Kriminalai ir nelaimės

Po 15 parų – aktyvi dingusiojo paieška

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-25


Praėjus pusei mėnesio po dar sausio 10-ąją dingusio septyniolikmečio klaipėdiečio Daniil Aleksander Demiaškin Ignacio, policija pranešė, jog vaikino paiešką šią savaitę perėmė Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdyba.

Kartu pažymima, kad tyrimas nėra niekaip perkvalifikuotas, jis ir toliau atliekamas dėl nepilnamečio dingimo be žinios.

Nepilnamečio aktyviai mestasi ieškoti, praėjus 15 parų nuo jo dingimo, policijos nuotr.

Teigiama, kad tyrimo metu Klaipėdos miesto policijos komisariato pareigūnai susitiko ir apklausė dingusiojo pažįstamus, klasės draugus, ištyrė informaciją jo kompiuteryje ir mobiliuosiuose telefonuose, esą visais įmanomais būdais ir techninėmis priemonėmis platino jo nuotraukas, prašydami atsiliepti mačiusiuosius vaikiną. Policijos ekipažų pareigūnai buvo gavę užduotis stebėti aplinką, apžiūrėti įvairius apleistus pastatus.

Pranešama, jog ketvirtadienį vykusi aktyvi vaikino paieška vykdoma ne pirmąją dieną, tačiau pirmąkart itin gausiai buvo atliekama Klaipėdos prieigose: Kairių poligone, Žardės kaimo apylinkėse ir netoliese esančiuose laukuose. Tikrinama viena iš versijų, kad jaunuolis, išėjęs iš namų, galėjo patraukti į šią pusę.

Paieškoje dalyvavo 10 policijos pareigūnų, 30 viešojo saugumo tarnybos pareigūnų, apie 15 iniciatyvinės visuomenės grupės narių, kinologas su šunimi.

Paieškai vadovavęs Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnas sakė, kad ji rezultatų nedavė.

“Atvira Klaipėda” dar sausio 16-ąją kalbino abu vaikino tėvus, kurie tada buvo įsitikinę, kad jų sūnus yra sveikas ir gyvas. Jie patvirtino Daniilo priklausomybę nuo interneto ir kompiuterinių žaidimų ir manė, kad jis slepiasi pas kurį nors iš savo virtualių žaidimų draugų. Tėvai aplinkiniuose namuose Varpų, Smiltelės, Liubeko g. , autobusų stotelėse buvo išklijavę skelbimus apie sūnaus paiešką.

Ką nors žinančius apie dingusiojo buvimo vietą, prašoma skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.


2018-01-25

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt