P0

Miestas

Pasirašė baseino koncesijos sutartį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-26


Ketvirtadienį miesto Tarybai patvirtinus naujojo baseino koncesijos sutartį penktadienį ji jau ir buvo pasirašyta.

Baseiną ir sveikatingumo centrą valdys vienintelio koncesijos konkurso dalyvio – konsorciumo UAB „Vakarų infrastruktūra“ ir „Sporto infrastruktūra“- įsteigta bendrovė „Klaipėdos baseinas“.

Klaipėdos miesto savivaldybės nuotr.

„Linkiu koncesininkui sėkmės ne tik įgyvendinant savuosius lūkesčius – labai svarbu, kad jie kiek įmanoma labiau sutaptų su miestiečių lūkesčiais – tiek paslaugos kokybės, tiek kainos aspektu“, – Savivaldybės pranešime cituojamas Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Objektas koncesininkui perduodamas 15 metų. Sutarčiai pasibaigus bus skelbiamas naujas konkursas. Dalį baseino paslaugų pirks Klaipėdos savivaldybė.

„Įsigyjame 13 000 valandų per metus. Jos bus skirtos senjorams ir neįgaliesiems, vaikų mokymo plaukti programos vykdymui, sportininkams, – cituojamas Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas. – Baseino nuomos kaina savivaldybei buvo vienas iš esminių konkurso vertinimo kriterijų. Takelio valandos nuoma atsieis 14 eurų. Kaune tokia paslauga kainuoja 26 eurus.“

Taip pat numatyta, kad per metus savivaldybė baseine galės suorganizuoti 10 renginių nemokamai.

„Bus didelė garbė dirbti naujausiame ir moderniausiame sveikatingumo centre, kur didelis dėmesys bus skiriamas miestiečių sveikatinimui. Pažadame platų skirtingas paslaugas siūlantį krepšelį, išskirtinį dėmesį šeimoms, vaikams ir senjorams, sportininkams, neįprastoms paslaugoms, pavyzdžiui, nardymui. Kainodara šiuo metu yra rengiama, galime patvirtinti, kad bus atsižvelgta į bendruomenės interesus. Tai buvo akcentuota iš Savivaldybės pusės konkurso metu ir mes tai išgirdome. Kainos priklausys nuo pasirinktos paslaugos, kurių miestiečiams bus pasiūlyta tikrai platus spektras“, – cituojamas konsorciumo vardu kalbėjęs UAB „Vakarų infrastruktūra“ direktorius Vitalijus Kuodis.

Jis kartu su Pauliumi Baltrėnu per pusę valdo baseino koncesininku tapusią bendrovę. Jie yra ir “Švyturio” arenos koncesijos konkursą laimėjusios bendrovės savininkai.

Trijų aukštų, 7400 kv. metrų ploto daugiafunkcis centras yra suskirstytas į keturias zonas: plaukimo, nardymo, sporto ir SPA procedūroms skirtą zoną. Centre įrengtas 10 plaukimo takelių, 50 metrų ilgio ir 25 metrų pločio baseinas. Jame pirmą kartą Lietuvoje panaudotos pakeliamų dugnų technologijos, kurios baseiną leidžia padalyti į kelias dalis. Kadangi specialus kilnojamas baseino dugnas leis reguliuoti baseino gylį, jį bus galima pritaikyti įvairiausioms rungtims ir vandens užsiėmimams.

Daugiafunkciame centre taip pat yra įrengta vienintelė Lietuvoje specializuota nardymo šachta, kurios gylis siekia 9 m, o plotis – 8 m. Ji bus pritaikyta ir profesionalių narų rengimui. Vienu metu šachtoje galės treniruotis iki 15 narų.

Bendra baseino statybos rangos darbų sutarties vertė – 16,2 mln. eurų. Daugiau nei 11,1 mln. eurų projekto įgyvendinimui skirta iš ES struktūrinių fondų, 1 mln. eurų iš valstybinių lėšų. Klaipėdos miesto savivaldybės indėlis – 4,1 mln. eurų.


  2018-01-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt