P0

Kriminalai ir nelaimės

Iš vaikų telefonus atiminėja vaikai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-30


Iš vaikų Klaipėdoje  ir toliau atiminėjami mobilieji telefonai, praneša Klaipėdos apskrities policija.

Į policiją kreipėsi 1983 m. gimusi moteris, kuri nurodė, kad pirmadienį apie 13.30 val. jos 2006 m. gimusiam sūnui autobuse NR. 14  nepažįstamas nepilnametis, maždaug 12 – 14 metų, sugrėbė už rankos, kurioje sūnus laikė telefoną „Samsung“, vertą 200 eurų, ir pabėgo.

Tą pačią dieną gautas dar vienas pareiškimas, kuriame nepilnametės mama nurodė, kad sekmadienį apie 15.15 val. Taikos pr. 82 iš 10- metės mergaitės nepažįstamas jaunuolis (apie 14 metų amžiaus) iš rankų išplėšė telefoną Coop Pad ir pasišalino. Pavogtą telefoną grąžino lombardo, esančio Taikos pr.,  darbuotoja. Ji paaiškino, kad šį telefoną apie 17.00 val. priduoti atnešė asocialus vyriškis.

Dar vienas telefonas iš vaiko atimtas Kretingos g. Pirmadienį apie 14. 00 val. prie autobuso laukimo stotelės iš trylikamečio nepažįstamas jaunuolis, kuriam  gali būti apie 14 metų, iš jo rankų išplėšė telefoną Samsung J3 ir pasišalino. Padaryta žala apie 350 eurų.


  2018-01-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt