P0

Kultūra, Svarbu

M. Mikutavičiaus koncertas: eilės lyg sovietmečiu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-07


Trečiadienio vidurdienį bilietai.lt kasose, esančiose Klaipėdos mieste, pradėta pardavinėti antra 3000 bilietų partija į Vasario 16-osios proga “Švyturio” arenoje Savivaldybės rengiamą šventinį Marijono Mikutavičiaus koncertą. Eilės likus pusvalandžiui prie kasų jau buvo nutįsusios nemažos.

Martyno Vainoriaus nuotr.

“Atviros Klaipėdos” žurnalistai bandė atlikti eksperimentą – įsigyti bilietus gyvose eilės. Prie Klaipėdos koncertų salės kasos 11.30 val. jau laukė apie pusšimtis žmonių. Panaši padėtis tuo metu buvo ir “Maximos” parduotuvėje Liepojos gatvėje. Čia apie 11 val. jau buvo apie 10 žmonių eilė.

Prekybos centre BIG, prie “Rimi” parduotuvės prieš vidurdienį buvo apie pusšimtis žmonių, BIG2, prie “Maximos” eilė šiek tiek didesnė – apie 70 žmonių. Čia prekyba vyko sėkmingai, o “Rimi” kasoje bilietų pardavimas prasidėjo sistemos strigimu.

Kasininkės teigė, kad joms sistema išmeta užrašą “atiduota organizatoriams” ir bilietų neduoda, tad eilėje stovintys žmonės ėmė nervintis. Maždaug apie 12.15 val. pagaliau pirmus keturis bilietus pavyko įsigyti vienai pirkėjai. Po to prekyba vyko be trukdžių, o paskutinis bilietas šioje kasoje buvo parduotas maždaug 12.40 val. Kiek iš viso pavyko parduoti bilietų, kasininkė sakė neskaičiavusi. “Ir be to man darbo užteko”, –  sakė ji.

Kokį skaičių bilietų pardavė, nežinojo ir BIG2 “Maximos” kasininkė. Ji teigė, kad bilietais prekiavo sėkmingai ir gana ilgai – “net 48 minutes”.

Eilė BIG prie “Rimi” kasos, Palmiros Mart nuotr.

Bilietus greičiausiai pavyko įsigyti žurnalistui, kuris šiek tiek po vienuoliktos valandos buvo atsistojęs į eilę Liepojos gatvės “Maximoje”. Rankoje bilietus jis jau turėjo apie 12.15 val.

13 val. prie arenos kasų jau buvo tik pora žmonių, pirkusių bilietus į kitus renginius. Pasak kasininkės, bilietai į M. Mikutavičiaus koncertą baigėsi apie 12.50 val. Anot merginos, čia jų laukė “labai daug žmonių, daug liko negavusių”.

“Akropolyje” kai kurie žmonės bilietų laukė jau nuo 8 val. ryto. Čia irgi liko apie keletas dešimčių negavusiųjų bilietų.

Pirmadienį tiek pat bilietų buvo parduodama internetu, tačiau jų neliko maždaug per dešimt minučių.

Bilietai šiandien buvo parduodami kasose, esančiose „Švyturio“ arenoje, „Akropolyje“ („Vakarų ekspresas“), Klaipėdos koncertų salėje, Žvejų rūmuose, „Maximos“ informacijos skyriuose Taikos pr. 141, Šilutės pl. 35, Taikos pr. 61, Liepojos g. 10, Šilutės pl. 68,  Šilutės pl. 40A ir „Rimi“ informacijos skyriuje Taikos g. 139.

Vienam žmogui galima buvo įsigyti taip pat ne daugiau 4 bilietų.

Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

 

Vaizdas “Maximos” parduotuvėje Liepojos gatvėje.

13.15 val. užrašas BIG “Rimi” kasoje, Palmiros Mart nuotr.


  2018-02-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt