P0

Svarbu, Transportas

Patvirtino: Tilžės gatvėje – laikinas kelias

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2018-02-17


Klaipėdos savivaldybės Saugaus eismo komisija palaimino jau anksčiau derintą sprendimo variantą, kad rekonstruojant miestui priklausančią Tilžės gatvės atkarpą (nuo geležinkelio iki Sendvario žiedo) nebūtų uždaromas transporto eismas.

Tai leis padaryti laikinas kelias. Tiesa, skirtingai nei anksčiau, dabar jau nuspręsta čia neleisti važiuoti sunkiasvoriam transportui.

Siūlomą eismo schemą minėtajai komisijai pristatę bendrovės “Kelprojektas” atstovai priminė, kad rekonstrukcijos darbai bus vykdomi dviem etapais. Pirmojo metu bus rekonstruojama minėtoji gatvės atkarpa, o antrojo – žiedinė sankryža su Mokyklos gatve ir Šilutės plentu (Sendvario žiedas). Ji bus pertvarkyta į reguliuojamą šviesoforais.

Pirmajam etapui parengtoje eismo schemoje numatoma įrengti laikinąjį kelią per neasfaltuotą aikštelę, kurioje turgaus dienomis statomi automobiliai bei už jos esančius žaliuosius plotus. Apriboti ketinama tik sunkiojo transporto eismą. Apie tai informuojantys kelio ženklai bus pastatyti ir ties Sendvario, ir ties Jakų žiedu.

Vicemerui Artūrui Šulcui paklausus, per kiek laiko žadama atlikti darbus, kelininkų atstovai minėjo, kad juos žadama baigti spalį.

“Vadinasi, Kalėdoms”, – replikavo vicemeras.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Elida Mantulova sausio viduryje buvo minėjusi, kad eismas  šioje Tilžės gatvės atkarpoje gali būti visiškai draudžiamas tik birželio 18 – liepos 9 dienomis, kai vienoje atkarpoje bus būtina atlikti darbus.

Savivaldybės atkarpoje darbus vykdys konkursą laimėjusi bendrovė „Žemkasa“,  pasiūliusi juos atlikti už šiek tiek daugiau nei 4,2 mln. Eur.  Šios lėšos kooperuojamos iš kelių šaltinių – Savivaldybės biudžeto, Kelių priežiūros ir plėtros programos, Europos Sąjungos fondų, prisideda ir Uosto direkcija bei šalia Sendvario žiedo parduotuvę pastačiusi bendrovė „Lidl Lietuva“.

Transporto straipsnių vidus kompas

Kelių direkcijai priklausančioje Tilžės gatvės atkarpoje (nuo Jakų žiedo iki geležinkelio) dar yra paklotas tik vienas asfalto sluoksnis. Darbai čia bus atnaujinti kai leis orai. 1,7 mln. eurų vertės darbus bendrovė „Lemminkainen Lietuva“ čia turi pabaigti iki šių metų liepos.


  2018-02-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt