P0

Transportas

Remonto darbai keis maršrutų trasas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-19


VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” praneša, kad dėl vandentiekio tinklų remonto darbų antradienį, vasario 20-ąją, bus perkastas apsisukimo kelias ties Taikos pr. ir Tiltų g. susikirtimu, todėl toje vietoje bus draudžiamas autotransporto eismas.

Šioje vietoje važiuojantys viešojo susisiekimo maršrutų Nr. 1A, 11, 12, 12A, 21A ir 28 autobusai nebegalės apsisukti, todėl bus koreguojamos jų važiavimo trasos.

Darbus tikimasi pabaigti per vieną dieną, tačiau esant būtinybei eismo ribojimas gali būti pratęstas ir ilgiau.

1A, 11, 12, 12A ir 21A maršrutų autobusai nebegalės reisų pradėti įprastoje pradinėje Turgaus st. Vietoje jos reisai pietų kryptimi bus pradedami iš Turgaus stotelės kitoje gatvės pusėje, prie „Neringos“ paminklo, ir bus toliau vykdomi Kūlių Vartų, Tilžės, Rumpiškės, Sausio 15-osios gatvėmis, o toliau nustatytomis trasomis.

12, 12A ir 21A maršrutų autobusai pietų kryptimi taip pat neužsuks ir į Rumpiškės stotelę, artimiausia kita stotelė – Tilžės.

28 maršruto autobusai pietų kryptimi (į Šernų pusę) taip pat aplenks Turgaus stotelę Kūlių Vartų, Tilžės, Rumpiškės, Sausio 15-osios gatvėmis, vietoj jos sustos Rumpiškės stotelėje. Šioje stotelėje pietų kryptimi taip pat stos ir 1A, bei 11 maršrutų autobusai.


Transporto straipsnių vidus kompas

2018-02-19

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt