P0

Transportas

Keisis autobusų tvarkaraščiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-24


VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” praneša, kad kad nuo kovo 1 d. bus keičiami kai kurių autobusų maršrutų tvarkaraščiai.

Pakoreguoti 2A maršruto darbo dienų dienos meto reisai dėl važiavimo trukmės neatitikimų ir dėl koordinacijos su 2 maršruto autobusais. Taip pat ligšiolinis 7.08 val. reisas iš Draugystės stotelės nuo šiol bus pradedamas 7.06  val. iš Darželio stotelės. Savaitgaliais ir švenčių dienomis visi 2A maršruto reisai pratęsiami iki Darželio stotelės.

14A maršruto autobusas dėl prailginto Tilžės turgaus darbo dienų skaičiaus ir laiko  nuo šiol važiuos ir trečiadieniais, ketvirtadieniais bei penktadieniais. Visomis dienomis pakoreguoti reisų laikai bei prailgintas darbo laikas.

Bus nutraukiami 21 maršruto darbo dienų 13.32 ir 14.32 val. reisai, o 15.09 val. reisas ankstinamas iki 15.04 val.  Tačiau bus dažninamas 21A maršruto autobuso važiavimaspridedami papildomi 2 reisai po pietų (~14-15 valandomis) ir dėl koordinacijos šiek tiek koreguojami anksčiau buvę reisai panašiu metu.


2018-02-24

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt