P0

Regionas

Gargždų karjeruose – neįgaliųjų rekreacijos bazė?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-05


Gargždų karjerų teritorijos vystymo darbo grupės posėdyje buvo aptarta galimybė prisijungti prie projekto „Neįgaliųjų rekreacijos bazė“ bei pritarta vandens pramogų ir kitas paslaugų Skaidriajame karjere teikiančios UAB „Ruslytas“ ataskaitai.

Posėdyje dalyvavę rajono vadovai, tarybos nariai, seniūnijų atstovai svarstė jiems pateiktą Lietuvos neįgaliųjų rekreacijos asociacijos „Dezironas“ prezidento Ginto Jonausko kreipimąsi, kuriame visų šalies savivaldybių, esant galimybei, prašoma skirti žemės sklypą panaudai.

Darbo grupės posėdyje buvo aptarta galimybė prisijungti prie projekto „Neįgaliųjų rekreacijos bazė“, rajono savivaldybės nuotr.

Šiuo metu asociacija rengia projektą „Neįgaliųjų rekreacijos bazė“, kurio įgyvendinimui reikalingas žemės sklypas nuo 0,5 iki 1 ha šalia bet kurio Lietuvos ežero su prieiga prie vandens. Pageidaujamas plotas be miško.

Planuojama, kad teritorijoje bus vykdoma įvairaus pobūdžio – sportinė, poilsinė, meninė, inžinerinė, švietėjiška, pažintinė, turistinė, kultūrinė – veikla. Šis projektas būtų vykdomas ne tik Lietuvos mastu, bet kartu su užsienio organizacijomis, su kuriomis bendradarbiauja asociacija, jį iš dalies finansuotų ir Europos Sąjungos paramos fondai. Naujoji neįgaliųjų rekreacijos bazė būtų analogiška esančiai Monciškėse, tik naujoje bazėje būtų vykdoma daugiau ir įvairesnių veiklų.

Posėdyje  nuspręsta bendrauti su asociacija, pasiūlyti sklypų Gargždų karjerų teritorijoje. Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė akcentavo, kad sprendimas su asociacija vystyti dialogą šiuo klausimu dar nereiškia, jog iš karto ir bus skiriamas žemės sklypas.

„Jei asociacija pasirinktų neįgaliųjų rekreacijos bazę kurti būtent mūsų savivaldybėje, Gargždų karjerų teritorijoje, reikėtų organizuoti susitikimus, gauti atsakymus į visus kylančius klausimus, tartis dėl planuojamos veiklos. Šiuo metu svarbu palaikyti ryšį su asociacija ir pateikti savo siūlymus dėl galimų žemės sklypų“, – pranešime cituojama L. Liutikienė.

 


2018-03-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt