„Klaipėdos naftos” komunikacijai vadovaus Orinta Barkauskaitė

Verslas

Valstybės valdoma AB „Klaipėdos nafta“ (KN) pranešė, kad jos komunikacijos vadovės pareigas pradeda eiti Orinta Barkauskaitė.

Ji ryšių su visuomene srityje dirba nuo 2006 metų. Iš jų daugiau nei aštuonerius dirbo banke „Swedbank“, kuriame kuravo verslo bankininkystės komunikaciją bei atskirus komunikacijos projektus, tokius kaip pasirengimas euro įvedimui.

„Swedbank“ gyvybės draudimo bendrovėje „Swedbank Life Insurance“ apie dešimtmetį yra dirbęs ir dabartinis KN vadovas Mindaugas Jusius.

Pastaraisiais metais O. Barkauskaitė ėjo projektų direktorės pareigas ryšių su visuomene agentūroje „OMConsulting“, buvo atsakinga už diskusijų festivalio „Būtent!“ komunikaciją.

2010–2014 m. O. Barkauskaitė buvo Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos (LRVS) Tarybos narė, taip pat yra LRVS inicijuoto rengiamo ryšių su visuomene terminų žodyno bendraautorė. Ryšių su visuomene specialistė yra Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto absolventė, o komunikacijos mokslų verslo administravimo magistro laipsnį įgijo Vokietijoje.

„Klaipėdos nafta” 2018-uosius mato ne tik kaip iššūkių metus naftos ir suskystintųjų gamtinių dujų rinkoje, bet kartu ir sparčios plėtros laikotarpį. Bendrovė vysto ne tik naujas veiklas Lietuvoje, bet ir kelia ambicingus tikslus užsienio rinkose. Tikiu, kad Orintos sukaupta komunikacijos projektų valdymo patirtis verslo komunikacijos sektoriuje bei korporatyvinės komunikacijos kompetencija bus itin vertingos siekiant tolimesnio įmonės augimo ir strateginių tikslų“, – pranešime spaudai cituojamas Mindaugas Jusius.

Prieš tai KN komunikacijos vadovės pareigas septynerius metus ėjo Indrė Milinienė, nuo vasario pradėjusi vadovauti kitos valstybinės bendrovės – „Lietuvos geležinkelių“ – Klaipėdos atstovybei.

Neaudituotais finansiniais duomenimis „Klaipėdos nafta“ 2017 m. gavo 106,5 mln. eurų pajamų ir uždirbo 17 mln. eurų grynojo pelno. Per praėjusius metus bendrovė iš viso perkrovė 7,177 mln. tonų naftos produktų ir suskystinųjų gamtinių dujų terminale išdujino bei perkrovė 12,646 mln. MWh gamtinių dujų. Bendrovėje šiuo metu dirba apie 300 darbuotojų.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Unikali urbanistinė istorija

Klaipėdos statybos objektas Nr. 1: didžiulės taršos, aistrų ir neatsakytų klausimų istorija IV

„Atsirado tada jau ir Būtingės variantas, galiausiai prasidėjo ten statybos, bet tyliai ramiai liko Klaipėdos terminalas, nors buvo kalbama, kad ...
2024-03-11
Skaityti daugiau

Verslas

Oficialiai nebeliko „Klaipėdos naftos“

Nuo trečiadienio valstybės valdoma AB „Klaipėdos nafta“ tęsia veiklą nauju juridiniu pavadinimu – AB „KN Energies“. Pavadinimo keitimas esą yra ...
2024-01-10
Skaityti daugiau

Uostas ir jūra

KN tapo keturių Vokietijos SGD terminalų komercine operatore

Nuo sausio 10 d. AB „KN Energies“ tapsianti „Klaipėdos nafta“ (KN) 2024-uosius metus pradeda pergale viešajame konkurse dėl keturių suskystintųjų ...
2024-01-08
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This