P0

Verslas

“Klaipėdos naftos” komunikacijai vadovaus Orinta Barkauskaitė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-05


Valstybės valdoma AB „Klaipėdos nafta“ (KN) pranešė, kad jos komunikacijos vadovės pareigas pradeda eiti Orinta Barkauskaitė.

Ji ryšių su visuomene srityje dirba nuo 2006 metų. Iš jų daugiau nei aštuonerius dirbo banke „Swedbank“, kuriame kuravo verslo bankininkystės komunikaciją bei atskirus komunikacijos projektus, tokius kaip pasirengimas euro įvedimui.

„Swedbank“ gyvybės draudimo bendrovėje „Swedbank Life Insurance“ apie dešimtmetį yra dirbęs ir dabartinis KN vadovas Mindaugas Jusius.

Pastaraisiais metais O. Barkauskaitė ėjo projektų direktorės pareigas ryšių su visuomene agentūroje “OMConsulting“, buvo atsakinga už diskusijų festivalio „Būtent!“ komunikaciją.

2010–2014 m. O. Barkauskaitė buvo Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos (LRVS) Tarybos narė, taip pat yra LRVS inicijuoto rengiamo ryšių su visuomene terminų žodyno bendraautorė. Ryšių su visuomene specialistė yra Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto absolventė, o komunikacijos mokslų verslo administravimo magistro laipsnį įgijo Vokietijoje.

„Klaipėdos nafta” 2018-uosius mato ne tik kaip iššūkių metus naftos ir suskystintųjų gamtinių dujų rinkoje, bet kartu ir sparčios plėtros laikotarpį. Bendrovė vysto ne tik naujas veiklas Lietuvoje, bet ir kelia ambicingus tikslus užsienio rinkose. Tikiu, kad Orintos sukaupta komunikacijos projektų valdymo patirtis verslo komunikacijos sektoriuje bei korporatyvinės komunikacijos kompetencija bus itin vertingos siekiant tolimesnio įmonės augimo ir strateginių tikslų“, – pranešime spaudai cituojamas Mindaugas Jusius.

Prieš tai KN komunikacijos vadovės pareigas septynerius metus ėjo Indrė Milinienė, nuo vasario pradėjusi vadovauti kitos valstybinės bendrovės – „Lietuvos geležinkelių“ – Klaipėdos atstovybei.

Neaudituotais finansiniais duomenimis „Klaipėdos nafta“ 2017 m. gavo 106,5 mln. eurų pajamų ir uždirbo 17 mln. eurų grynojo pelno. Per praėjusius metus bendrovė iš viso perkrovė 7,177 mln. tonų naftos produktų ir suskystinųjų gamtinių dujų terminale išdujino bei perkrovė 12,646 mln. MWh gamtinių dujų. Bendrovėje šiuo metu dirba apie 300 darbuotojų.


  2018-03-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt