P0

Kriminalai ir nelaimės

Patėvis smurtavo prieš mažametę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-06


Klaipėdoje ir toliau smurtaujama prieš mažamečius vaikus.

Pirmadienį į policiją kreipėsi pradinės mokyklos socialinė pedagogė, kuri pranešė, kad į mokyklą atėjo sumušta mergaitė (g. 2007 m.). Mažametė paaiškino, kad Baltijos pr., namuose, ją mušė patėvis: spyrė koja ir trenkė rankomis. Mergaitė dėl kraujosruvų rankoje ir kojoje stebėjimui paguldyta į ligoninę.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Klaipėdos vaikų teisių apsaugos skyriaus vedėja Gražina Aurylienė “Atvirai Klaipėdai” sakė, kad informaciją apie smurtą prieš vaiką jų skyrius gavo iš mokymo įstaigos. “Mums ši šeima nežinoma, apskaitoje jos nėra. Šiuo metu renkame informaciją apie mamą ir tėtį, tikriname, kaip jie rūpinasi vaiku, kokios jo gyvenimo sąlygos”, – sakė vaikų teisių specialistė.

Policijos departamentas praneša, kad 30-metis įtariamasis pasislėpė, jis ieškomas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo.

 


  2018-03-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt