P0

Švietimas

Studijomis Klaipėdoje domisi ukrainiečiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-20


Antradienį Klaipėdoje viešintis Ukrainos prezidento administracijos Humanitarinės politikos departamento direktoriaus Jurijus Rubanas domėjosi galimybėmis kurti bendras Klaipėdos ir Ukrainos universitetų studijų programas bei Ukrainos studentų galimybėmis čia studijuoti.

Savivaldybės nuotr.

Su aukštu svečiu ir Klaipėdos universiteto atstovais susitikęs Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas pabrėžė, kad Klaipėda yra suinteresuota jaunų specialistų bei talentų pritraukimu.

„Jaunų specialistų bei talentų pritraukimas mums itin svarbus siekiant įgyvendinti miesto „Mėlynąją strategiją“. Akademinis flangas – labai reikšminga šios strategijos grandis. Todėl rimtai analizuojame kiekvieną iniciatyvą, kuri gali sustiprinti ir padėti sukurti miesto ir regiono poreikius atliepiantį universitetą, o kartu padėti pasiekti ambicingus strategijos tikslus“,– pranešime cituojamas Klaipėdos meras.

Švietimo vidus

Savivaldybė praneša, kad susitikime taip pat buvo aptartos galimybės siekiant glaudesnio bendradarbiavimo aukštojo mokslo srityje dar plačiau išnaudoti miestų partnerystės ryšius ir primenama, kad Klaipėda yra pasirašiusi partnerystės sutartį su Odesa.

 


  2018-03-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt