P0

Kriminalai ir nelaimės

Nepilnamečiai siaubė kavos aparatus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-23


 

Klaipėdos apskrities policija praneša sulaikiusi du nepilnamečius, kurie apiplėšinėjo stacionarius kavos aparatus, iš jų kasų pasisavindami pinigus.

Ketvirtadienį  apie 14 val. pastebėta, jog galbūt iš vakaro sugadintas kavos aparatas, esantis pastate Nemuno g., ir iš jo pagrobtos monetos. Po kelių valandų 17.45 val. gautas dar vienas pranešimas, jog tame pačiame pastate apsaugos darbuotojas sulaikė du paauglius, kurie kėsinosi išplėšti kavos aparate esančią pinigų dėžę.

Paaiškėjo, jog tai pareigūnams už panašius nusikaltimus puikiai žinomi nepilnamečiai – 16 ir 17 m. vaikinai. Pas vieną jų rasta daugiau kaip 19 eurų įvairiomis monetomis, pas kitą –  5 eurai 45 centai. Vaikinai sulaikyti.


  2018-03-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt