P0

Uostas ir jūra

Smiltynės jachtų uosteliui – europinis įvertinimas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-27


Bendrovė INREAL skelbia jau trečius metus tapusi Nacionaliniu nugalėtoju Europos verslo apdovanojimų (European Business Awards) konkurse. Šįkart – Socialinės atsakomybės ir aplinkosaugos sąmoningumo kategorijoje, kurioje dalyvavo pristatydama Smiltynės jachtklubo projektą. 

2017-2018 metų Europos verslo apdovanojimų konkurse iš viso dalyvavo per 110 000 bendrovių iš 34 šalių. Nacionalinių nugalėtojų titulus gavo 289 įmonės. Tarp jų – 9 Lietuvos, 7 Latvijos ir 8 Estijos bendrovės.

INREAL vienintelis tarp Lietuvos nacionalinių nugalėtojų laimėjo Socialinės atsakomybės ir aplinkosaugos sąmoningumo kategorijoje. Ankstesniais metais toks vardas INREAL grupei buvo suteiktas už „Kopų vėtrungių“ Nidoje bei „Danės užutėkio“ ir „Dangės krantinių“ projektus Klaipėdoje.

Gegužės mėnesį vyksiančiame didžiajame finale bus paskelbta 12 Europos verslo nugalėtojų, po vieną kiekvienoje kategorijoje.

Uosto vidus kompas

Europos verslo apdovanojimų konkurso teisėjų komisiją sudaro 234 asmenys – verslininkai, sričių profesionalai, mokslininkai, žurnalistai ir t.t.

Visų Lietuvos nacionalinių nugalėtojų sąrašą galima rasti čia


2018-03-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt