P0

Uostas ir jūra

Smiltynės jachtų uosteliui – europinis įvertinimas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-27


Bendrovė INREAL skelbia jau trečius metus tapusi Nacionaliniu nugalėtoju Europos verslo apdovanojimų (European Business Awards) konkurse. Šįkart – Socialinės atsakomybės ir aplinkosaugos sąmoningumo kategorijoje, kurioje dalyvavo pristatydama Smiltynės jachtklubo projektą. 

2017-2018 metų Europos verslo apdovanojimų konkurse iš viso dalyvavo per 110 000 bendrovių iš 34 šalių. Nacionalinių nugalėtojų titulus gavo 289 įmonės. Tarp jų – 9 Lietuvos, 7 Latvijos ir 8 Estijos bendrovės.

INREAL vienintelis tarp Lietuvos nacionalinių nugalėtojų laimėjo Socialinės atsakomybės ir aplinkosaugos sąmoningumo kategorijoje. Ankstesniais metais toks vardas INREAL grupei buvo suteiktas už „Kopų vėtrungių“ Nidoje bei „Danės užutėkio“ ir „Dangės krantinių“ projektus Klaipėdoje.

Gegužės mėnesį vyksiančiame didžiajame finale bus paskelbta 12 Europos verslo nugalėtojų, po vieną kiekvienoje kategorijoje.

Europos verslo apdovanojimų konkurso teisėjų komisiją sudaro 234 asmenys – verslininkai, sričių profesionalai, mokslininkai, žurnalistai ir t.t.

Visų Lietuvos nacionalinių nugalėtojų sąrašą galima rasti čia


  2018-03-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt