P0

Miestas, Svarbu

Atgimimo aikštė: ryškėja kontūrai (2)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2018-03-28


Jau neilgai trukus visi klaipėdiečiai, norintys pamatyti, kaip po rekonstrukcijos iš tiesų atrodys Atgimimo aikštė, tai galės padaryti ne vietos žiniasklaidos puslapiuose/tinklapiuose, bet akivaizdžiai: balandį Atgimimo aikštės projektą numatyta pristatyti visuomenės teismui.

Tai “Atvirai Klaipėdai” patvirtino trečiadienį susitikime su aikštės projektuotojais, bendrovės „Cloud architektai“ atstovais dalyvavusi Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Elida Matulova.

Jos teigimu, susitikime buvo sudėlioti paskutinieji akcentai, projektuotojams atsižvelgus į ankstesnio susitikimo metu išsakytas nedideles užsakovų pastabas. Buvo pakoreguota įvažos į požeminę automobilių stovėjimo aikštelę vieta, kad ji “neišeitų už sklypo ribų”, susiaurinti kiek per plačiai suprojektuoti Herkaus Manto ir Danės g. šaligatviai, pristatyti, kaip atrodys medine danga padengtų suoliukų pavyzdžiai, kur numatytos laikinos dviračių pastatymo vietos ir kt.

“Yra sutarta taip, kad po 9-os dienos (balandžio mėn. – aut. past.) jau visus susistemintus projektinius pasiūlymus viešinsime visuomenei”, –  sakė E. Mantulova, pridūrusi, kad kol kas nenumatyta, kokiu formatu šis viešinimas vyks: ar susitikimo su bendruomene būdu, ar pateikus aikštės vizualizaciją spaudos konferencijos metu.

Iki birželio mėnesio Atgimimo aikštės projektą tikimasi atiduoti ekspertų vertinimui, o vidurvasarį, pasak direktoriaus pavaduotojos, ketinama turėti “visiškai gatavą projektą su statybą leidžiančiu dokumentu”.

Rudenį, Savivaldybės atstovės teigimu, jau planuojama skelbti konkursą rangos darbams atlikti.

Priminsime, jog vien aikštės projektavimo darbams skirta per 127 000 eurų.


  Miesto straipsnių vidus

  2018-03-28

  2 komentarai “Atgimimo aikštė: ryškėja kontūrai”

  1. AvatarDonalda (IP: 86.100.64.138)

   Man irgi gražu labai 🙂

  2. AvatarNojus (IP: 78.56.216.204)

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt