P0

Svarbu

„Atviros Klaipėdos“ kovo ataskaita (4)

Avatar

Martynas Vainorius
2018-04-03


Portalas „Atvira Klaipėda“, kurio vienintelės pajamos yra bendruomenės parama, kas mėnesį skelbia apie tai, kiek į jo sąskaitą įplaukė pinigų ir kiek jų buvo išleista bei kokiems tikslams.

Pateikdami kovo ataskaitą norime priminti, kad iki gegužės 1 d. vyksta gyventojų pajamų deklaravimas, kurio metu  galima pateikti ir deklaraciją, pagal kurios duomenis 2 proc. savo jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio galite skirti paramos gavėjams. “Atvirą Klaipėdą” valdanti VšĮ “Klaipėda atvirai” irgi yra toks paramos gavėjas. Padaryti tai netrunka ilgai (pildymo pavyzdys žemiau), nieko nekainuoja, o mums padėtumėte labai daug.

Skirti paramą „Atvirai Klaipėdai“ galima apsilankius puslapyje  http://www.atviraklaipeda.lt/parama arba pervedant norimą sumą į VšĮ „Klaipėda atvirai“ sąskaitas LT783500010002980312 ir LT394010051004084267.

Na, o dabar tradiciškai – apie praėjusio mėnesio paramą ir išlaidas.

Per kovą „Atvira Klaipėda“ sulaukė 847 Eur piniginės paramos. Iš šios sumos 267 Eur pervedė fiziniai, 580 Eur – juridiniai asmenys. Juridinių rėmėjų logotipai skelbiami pirmajame portalo puslapyje esančioje skiltyje „Už paramą dėkojame“ ir Finansinių ataskaitų puslapyje. Tarp juridinių paramos yra tikslinis Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo 460 Eur pervedimas, skirtas projektui „Klaipėdos operacijai – 95-eri: sukilimo pėdsakais“.

Nuoširdžiai dėkojame kiekvienam, prisidėjusiam prie to, kad „Atvira Klaipėda“ galėtų gyvuoti ir skelbti  neįtakojamas žinias.

Detali kovo mėnesio išlaidų ataskaita:

77 Eur sumokėta už patalpų nuomą;

95 Eur sumokėta už kurą automobiliui;

59,29 Eur sumokėta už darbuotojo nuomą 2 proc. GPM paramos rinkimo kampanijai;

519,84 Eur – atlyginimas redaktoriui už vasario mėnesį (atskaičius mokesčius);

Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

296,32 Eur pervesta „Sodrai“ (mokesčiai nuo redaktoriaus vasario mėnesio atlyginimo);

105,38 Eur pervesta Mokesčių inspekcijai (gyventojų pajamų mokestis nuo redaktoriaus vasario mėnesio atlyginimo).

5,45 Eur sumokėta už mobilųjį ryšį;

15,58 Eur sumokėta už interneto ryšį;

16,53 Eur sumokėta Registrų centrui už akcininkų išrašus, panaudotus rengiant straipsnius;

4,58 Eur sumokėta už tarpbibliotekinio abonemento paslaugą projektui „Klaipėdos operacijai 95-eri: „sukilimo“ pėdsakais“;

30 Eur sumokėta už archyvines nuotraukas projektui „Klaipėdos operacijai 95-eri: „sukilimo“ pėdsakais“;

60,37 Eur – komunaliniai mokesčiai;

288 Eur sumokėta žurnalistams už paslaugas (atsiskaitoma pagal individualios veiklos sąskaitas);

204,17 Eur sumokėta autorinio atlyginimo (atskaičiuos mokesčius) redaktoriui už straipsnius projektui „Klaipėdos operacijai 95-eri: „sukilimo“ pėdsakais“;

114,45 Eur sumokėta „Sodrai“ (mokesčiai nuo autorinio atlyginimo už straipsnius projektui „Klaipėdos operacijai 95-eri: „sukilimo“ pėdsakais“);

41,38 Eur pervesta Mokesčių inspekcijai (gyventojų pajamų mokestis nuo autorinio atlyginimo už straipsnius projektui „Klaipėdos operacijai 95-eri: „sukilimo“ pėdsakais“);

56,42 Eur (atskaičiuos mokesčius) pervesta redaktoriui už projekto „Klaipėdos operacijai 95-eri: „sukilimo“ pėdsakais“ administravimą;

32,15 Eur sumokėta „Sodrai“ (mokesčiai nuo atlyginimo už projekto „Klaipėdos operacijai 95-eri: „sukilimo“ pėdsakais“ administravimą);

11,43 Eur Eur pervesta Mokesčių inspekcijai (gyventojų pajamų mokestis nuo atlyginimo už projektą „Klaipėdos operacijai 95-eri: „sukilimo“ pėdsakais“ administravimą).


2018-04-03

4 komentarai “„Atviros Klaipėdos“ kovo ataskaita”

    • Gerbiamas Gitanai, malonu, kad atidžiai skaitote mūsų ataskaitas. Taip, kovo mėnesį gavosi iki šiol rekordinė mano alga – 780,43 Eur. Taip nutiko Spaudos ir radijo rėmimo fondo remiamo projekto dėka. Fondas skyrė 460 Eur, iš kurių, beje, 199 reikėjo grąžinti tai pačiai valstybei mokesčių pavidalu. Išmokėjimas gavosi vieną mėnesį, o su projekto straipsniais buvo dirbta apie porą mėnesių, taip, kad tiksliai skaičiuojant tuos papildomai 260 Eur reikėtų dalinti iš dviejų. Labai apdžiaugsiu, jei prisidėsite bent euru, kad žurnalistams galėčiau išmokėti didesnes algas, nes tai, ką dabar pavyksta išmokėti tikrai yra neadekvatu jų indėliui. Kartu labai džiaugiuosi sunkiai suvokiama jų motyvacija tokiomis sąlygomis prisidėti prie “Atviros Klaipėdos” misijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt