header / full width banner
Politika

Klaipėdos liberalams vadovaus Saulius Budinas (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-07


Penktadienį vykusio Liberalų sąjūdžio Klaipėdos skyriaus susirinkimo metu buvo renkamas naujas pirmininkas, nes iš šių pareigų atsistatydino pernai sausį skyriaus vadovu išrinktas uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas.

Naujuoju pirmininku tapo išankstinio mero palaikymo sulaukęs Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas.

Nuotrauka iš „Facebook“

Be jo į skyriaus pirmininko postą dar pretendavo Liudas Andrikis. Tačiau už jį balsavo tik 12 skyriaus narių, kai S. Budiną palaikė 56.

post banner

Skyrius taip pat rinko savo Tarybą, kurią sudaro 21 partijos narys. Čia daugiausiai balsų – 50 – sulaukė Edmundas Kvederis. Nuo jo tik vienu balsu atsiliko Vaidotas Rimkus.

Į Tarybą nepateko Klaipėdos miesto tarybos sekretorius Modestas Vitkus, miesto Tarybos Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto pirmininkas Audrius Vaišvila, vicemerė Judita Simonavičiūtė.

Pasak „Atviros Klaipėdos“ šaltinių, susirinkimo metu V. Grubliauskas pakartojo savo laiške skyriaus kolegoms jau išsakytą poziciją, kad jei sulauks palaikymo, neatsisakys ir vėl kandidatuoti į merus.


2018-04-07

Vienas komentaras apie “Klaipėdos liberalams vadovaus Saulius Budinas”

  1. Kas skaitys Vincą Mykolaitį Putiną,
    Kai Vladas Putinas šneka rusiškai.
    Ar sugrįš į gimtinę Vincas Trumpa,
    Kai Donaldas Trumpa jau nekalba lietuviškai……

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda“ priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai“. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt