P0

Uostas ir jūra

Klaipėdos uostas prisistato Maskvoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-17


Maskvoje šiomis dienomis vyksta tarptautinė transporto ir logistikos paroda bei konferencija “TransRussia 2018”.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija parodoje prisistato kartu AB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija (“Klasco”), UAB JKKA “Bega”, AB “Klaipėdos nafta”, UAB “BPA”, UAB “Baltijos pervežimai”, UAB “Eurochem Logistics International”.

“TransRussia” tituluojama pagrindiniu bei didžiausiu transporto ir logistikos metų įvykiu Rusijos, NVS šalių bei Baltijos valstybių rinkose. Jungtinis Klaipėdos uosto stendas, kaip ir įprastai, itin populiarus – esami partneriai domisi mūsų uosto aktualijomis, potencialūs klientai teiraujasi apie uosto galimybes, pajėgumus. Dalyvavimas parodoje – tai puiki proga prisistatyti itin plačiai auditorijai, mat šis renginys kasmet sulaukia didžiulio pasaulio transporto įmonių dėmesio”, – pranešime cituojamas Uosto direkcijos ekonomikos ir finansų direktorius Martynas Armonaitis.

Jis kartu su partneriais iš kitų Lietuvos transporto ir logistikos srities kompanijų dalyvavo ir Lietuvos ambasadoje Rusijoje surengtame forume, kuriame išsamiai pristatytas Klaipėdos uostas ir jo galimybės.

Tarptautinėje parodoje dalyvauja beveik 400 kompanijų iš 26 pasaulio šalių. Renginyje pernai apsilankė apie 15 tūkstančių lankytojų.


  2018-04-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt