P0

Fotoreportažai, Kultūra

Prasidėjo Nacionalinė bibliotekų savaitė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-23


Balandžio 23–29 dienomis, Nacionalinės bibliotekų savaitės dienomis, kaip ir kasmet, Lietuvos bibliotekose bus rengiami knygų pristatymai, susitikimai su skaitytojais, bendruomene, veiks kūrybinės laboratorijos.

Klaipėdos bibliotekose suplanuotus renginius galite rasti “Atviros Klaipėdos” savaitės renginių apžvalgoje.

Nacionalinės bibliotekų savaitės atidarymo renginys „Kavos pusryčiai“ pirmadienio rytą surengtas Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje. Čia susirinkę bibliotekininkai ir skaitytojai buvo pakviesti išgerti kavos, sudalyvauti viktorinoje apie kavą ir ne tik.

“Bibliotekininkui šventė yra tada, kai iš bibliotekos išeina patenkintas skaitytojas, radęs tai, ko jam reikia. Taigi, galima sakyti, kad Nacionalinė bibliotekų savaitė iš tiesų trunka visus metus”, – sakė šios bibliotekos vadovas Juozas Šikšnelis ir linkėjo skaitytojams visada rasti trokštamų knygų.


2018-04-23

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt