P0

Miestas, Svarbu

Atpigs gyvatukas ir karštas vanduo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-24


Po šildymo sezono, kuris buvo šiek tiek brangesnis nei buvęs prieš tai, pagaliau sumažėjo centralizuotai tiekiamos šilumos kaina. Už gyvatuko šilumą ir vandens pašildymą gegužę reikės mokėti mažiau nei balandį ar pernykštę gegužę.

Palmiros Mart nuotr.

Uostamiesčiui ir Gargždams centralizuotai šilumą tiekiančios AB “Klaipėdos valdyba” patvirtino naują šilumos energijos kainą. Gegužės tarifas sieks 3,97 ct/kWh be PVM. Prieš metus jis buvo 1,7 proc. didesnis (4,04 ct/kWh). O lyginant su šiuo balandžiu kaina sumažės  21,5 proc.

Jei bus sutvarkytas katilo gedimas, daugiausiai šilumos turėtų patiekti “Fortum Klaipėda” jėgainė, paprašiusi už ją 1,03 ct/kWh tarifo. Jis yra 3,5 proc. didesnis nei pernai gegužę, kai “Fortum Klaipėda” dėl pasiūlyto mažiausio tarifo tarp nepriklausomų šilumos gamintojų buvo vienintelis šilumos tiekėjas.

Ateinantį mėnesį šiluma dar bus superkama iš mažiausią tarifą pasiūliusios AB “Klaipėdos baldai” (0,65 ct/kWh), UAB “Klaipėdos mediena” (0,78 ct/kWh) ir “Miesto energijos” (0,955 ct/kWh).

Šiluma nebus perkama iš UAB „Pramonės energija“,  UAB „Home group“. Nedirbs ir pačios “Klaipėdos energijos” biokuro katilai, kuriais pagaminta šilumos energija šį mėnesį būtų buvusi brangiausia – 1,94 ct/kWh.


  2018-04-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt