Verslas

“Fortum Klaipėda” atnaujino veiklą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-27


Bendrovė „Fortum Klaipėda“ pranešė penktadienį, 13 val., vėl pradėjusi tiekti šilumą į AB „Klaipėdos energija“ centralizuotą šilumos tinklą.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Teigiama, kad balandžio 21 d. šilumos tiekimas buvo nutrauktas dėl pralaidos ekraniniuose vamzdžiuose, jėgainė sustabdyta avariniu būdu.

Anot pranešimo, bendrovė planavo jėgainės veiklą atnaujinti balandžio 25-ąją, tačiau išsamiai įvertinus situaciją ir gedimo pobūdį buvo numatyta šilumos tiekimą atnaujinti vėliau.

Kad būtų užtikrintas šilumos tiekimas, jį garantuoti privalanti AB “Klaipėdos energija” buvo pradėjusi deginti ne tik biokurą, bet ir trečdaliu brangesnes dujas Danės gatvės katilinėje.

Gegužę “Klaipėdos energija” yra suplanavusi iš “Fortum Klaipėda” nupirkti 24 489 MWh šilumos energijos. Jos 1 kWh kaina – 1,03 ct, tad už visą šią šilumą turėtų būti sumokėta per 252 tūkst. eurų.


2018-04-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt