„Klaipėdos nafta” turi naują Stebėtojų tarybą

Uostas ir jūra
Avatar photoAtvira Klaipėda
2018-04-27

Penktadienį vykusio eilinio visuotinio AB „Klaipėdos nafta” (KN) akcininkų susirinkimo metu patvirtinti bendrovės stebėtojų tarybos nariai. Jais tapo Tomas Lukoševičius, Eimantas Kiudulas ir Andrius Varanavičius.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Kandidatus į Stebėtojų tarybą teikė didžiausia KN akcininkė Energetikos ministerija. Stebėtojų tarybos nariai išrinkti ketverių metų kadencijai.

Stebėtojų taryba tvirtina bendrovės strategiją ir stebi jos vykdymą, yra atsakinga už sandorių su trečiosiomis šalimis priežiūrą, renka ir atšaukia valdybos narius, prižiūri valdybos darbą.

Į Stebėtojų tarybą išrinktas Tomas Lukoševičius šiuo metu eina Energetikos ministerijos Tarptautinio bendradarbiavimo ir planavimo skyriaus vedėjo pareigas. Jis yra įgijęs tarptautinių santykių ir diplomatijos magistro laipsnį.

Eimantas Kiudulas nuo 2001 m. vadovauja Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovei, yra bendrovių „Probiosanus“ ir „Biorro“ valdybos narys. E. Kiudulas KN stebėtojų tarybos nario pareigas ėjo ir 2013-2017 metais.

Andrius Varanavičius nuo 2001 m. dirba tarptautinėje „GlaxoSmithKline“ grupėje, pastaruosius penkerius metus eina Vokietijos „GlaxoSmithKline Gmbh & Co.“ finansų direktoriaus pareigas.

Visuotiniame akcininkų susirinkime taip pat pritarta audituotai KN metinei veiklos ataskaitai ir patvirtintas 100 proc. grynojo pelno siekiantis dividendų išmokėjimas. Anksčiau jau skelbta, kad jis siekia 17,03 mln. Eur – po  0,0447466931 Eur akcijai.

Taip pat bendrovės akcininkai pritarė atlygio už dalyvavimą kolegialiuose KN organuose gairėms ir nustatytam fiksuotam Stebėtojų tarybos nario bei pirmininko mėnesiniam atlygiui. Koks jis, įmonės pranešime neatskleidžiama.

72,32 proc. bendrovės akcijų priklauso valstybei.

Žymos: | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Metų metus nagrinėtoje naftininkų byloje - ir realios laisvės atėmimo bausmės

Apeliacinis teismas trečiadienį paskelbė sprendimą didelės apimties ir ypač sudėtinga vadinamoje UAB „Naftos grupė“ turto pasisavinimo ir legalizavimo baudžiamojoje byloje​Teismo ...
2024-07-03
Skaityti daugiau

Verslas

Tyrimas: Klaipėdos LEZ reputaciją teigiamai vertina dauguma gyventojų

Klaipėdos LEZ reputaciją gerai arba labai gerai vertina 84 proc. Klaipėdos apskrities gyventojų, o dar 75 proc. respondentų puikiai atsiliepia ...
2024-05-29
Skaityti daugiau

Verslas

Klaipėdos LEZ – tarp 50-ies pavyzdinių pasaulio laisvųjų zonų

Pasaulinis specialiųjų ekonominių zonų aljansas (GASEZ) Klaipėdos laisvąją ekonominę zoną (LEZ) atrinko tarp 50-ies pavyzdinių teritorijų, geriausiai atliepiančių globalius darnaus ...
2024-04-18
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This