P0

Uostas ir jūra

“Klaipėdos nafta” turi naują Stebėtojų tarybą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-27


Penktadienį vykusio eilinio visuotinio AB “Klaipėdos nafta” (KN) akcininkų susirinkimo metu patvirtinti bendrovės stebėtojų tarybos nariai. Jais tapo Tomas Lukoševičius, Eimantas Kiudulas ir Andrius Varanavičius.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Kandidatus į Stebėtojų tarybą teikė didžiausia KN akcininkė Energetikos ministerija. Stebėtojų tarybos nariai išrinkti ketverių metų kadencijai.

Stebėtojų taryba tvirtina bendrovės strategiją ir stebi jos vykdymą, yra atsakinga už sandorių su trečiosiomis šalimis priežiūrą, renka ir atšaukia valdybos narius, prižiūri valdybos darbą.

Į Stebėtojų tarybą išrinktas Tomas Lukoševičius šiuo metu eina Energetikos ministerijos Tarptautinio bendradarbiavimo ir planavimo skyriaus vedėjo pareigas. Jis yra įgijęs tarptautinių santykių ir diplomatijos magistro laipsnį.

Eimantas Kiudulas nuo 2001 m. vadovauja Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovei, yra bendrovių „Probiosanus“ ir „Biorro“ valdybos narys. E. Kiudulas KN stebėtojų tarybos nario pareigas ėjo ir 2013-2017 metais.

Andrius Varanavičius nuo 2001 m. dirba tarptautinėje „GlaxoSmithKline“ grupėje, pastaruosius penkerius metus eina Vokietijos „GlaxoSmithKline Gmbh & Co.“ finansų direktoriaus pareigas.

Visuotiniame akcininkų susirinkime taip pat pritarta audituotai KN metinei veiklos ataskaitai ir patvirtintas 100 proc. grynojo pelno siekiantis dividendų išmokėjimas. Anksčiau jau skelbta, kad jis siekia 17,03 mln. Eur – po  0,0447466931 Eur akcijai.

Taip pat bendrovės akcininkai pritarė atlygio už dalyvavimą kolegialiuose KN organuose gairėms ir nustatytam fiksuotam Stebėtojų tarybos nario bei pirmininko mėnesiniam atlygiui. Koks jis, įmonės pranešime neatskleidžiama.

72,32 proc. bendrovės akcijų priklauso valstybei.


2018-04-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt