P0

Miestas, Svarbu

Pilies tiltas: valdžia nesusikalba

Avatar

Martynas Vainorius
2018-05-03


Klaipėdos miesto tarybos Jūrinių ir vidaus vandenų reikalų komisijai inicijavus, o Savivaldybės administracijai palaiminus grafiką, pagal kurį Pilies tiltas kasdien bus keliamas du kartus, abu uostamiesčio vicemerai pradėjo abejoti tokiu sprendimu.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Artūras Šulcas ir Judita Simonavičiūtė savo neigiamą poziciją išreiškė ketvirtadienį vykusio Saugaus eismo komisijos posėdžio metu. Jame buvo svarstomas klausimas, ar įrengti du ženklus, kurie informuotų apie tilto kėlimo grafiką.

“Ir taip dėl remontų užsidarome gatves. Koks tokio kilnojimo pretekstas? Jei niekas neplauks, tai ir tų ženklų labai greitai neprireiks”, – pareiškė J. Simonavičiūtė.

“Ką apie mus žmonės galvos kai tiek eismo apribota ir dar tiltas kilnojamas? Dėti ženklų neverta, reikia sudaryti galimybę apsisukti ir tiek. Kaštai nemaži vardan nežinia ko ir dar dėti papildomai pinigus nelabai prasminga”, – teigė A. Šulcas.

Savivaldybės administracijos Miesto ūkio departamento direktorius Liudvikas Dūda tikino, kad du ženklai prie tilto “daug nekainuos”, o jų nepastačius “visiška nežinomybė sukels nepasitenkinimą”.

“Tas tiltas tam ir suremontuotas, kad jis būtų kelis kartus per dieną keliamas”, – teigė L. Dūda.

Balsuojant dauguma komisijos narių visgi pritarė, kad tokie ženklai būtų įrengti.

INFORMACIJA

Nuo gegužės iki spalio pabaigos darbo dienomis tiltas bus pakeltas nuo 6.20 iki 7  ir 21-21.40 val., o savaitgaliais ir šventinėmis dienomis – 8-8.40 ir 22.30-23.10 val. Tad tuo metu 9 autobusas važiuos per Galinio Pylimo, Tiltų, Naujojo sodo/Danės gatves. Maršrutas aplenks Teatro ir Pilies stoteles, tačiau užsuks į Senamiesčio stotelę.

 


2018-05-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt