P0

Transportas

Prie jūros jau reikia susimokėti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-03


VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) primena, kad kaip ir kasmet nuo gegužės 1 dienos už automobilio statymą Melnragės-Girulių pajūryje ir Smiltynėje jau reikia mokėti.

Melnragė-Giruliai yra priskirti žaliajai tarifų zonai, čia už valandą reikia mokėti 30 centų (nuo 10 iki 20 val.). Smiltynėje, raudonojoje zonoje, tarifas siekia 90 centų už valandą. Čia apmokestinamas paros laikas yra ilgesnis – nuo 8 iki 22 val.

Rinkliava taikoma ir Klaipėdos rajonui priklausančioje Karklės teritorijoje – čia apmokestinamas laikas yra nuo 8 iki 20 val., tarifas – 30 ct/val.

Kaip kasmet, šiltuoju metų laiku, pailgėja ir apmokestinamos paros valandos Šiauriniame ir Pietiniame raguose – mokėti reikia nuo 8 iki 22 val. Tarifas lieka tas pats – 90 ct.

KKT akcentuoja, kad šiltuoju metų laiku daugėja autobusų, vežančių prie jūros, reisų ir pailgina jų važiavimo laiką. Kartu primenama, kad dabar vykstant Pamario gatvės rekonstrukcijos darbams lengviesiems automobiliams čia galima važiuoti tik viena kryptimi.


  2018-05-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt