P0

Regionas

Nida laimėjo “žuvų loterijoje”

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2018-05-10


Ketvirtadienį Nidos marių pakrantę gausiai nuklojo įvairaus dydžio negyvos žuvys. Pasak nuotraukomis pasidalinusios “Atviros Klaipėdos” skaitytojos Renatos, dar vakar tokių vaizdų čia nebuvo.

“Iškart ir nemalonus kvapas atsirado, paukščiai tampo šias žuvis. Jau šešerius metus nuolat tenka lankytis Nidoje – pirmą kartą matau tokį vaizdą, kad būtų tiek daug negyvų žuvų”, – pasakojo moteris.

Skaitytojos nuotr.

Neringos meras Darius Jasaitis “Atvirai Klaipėdai” sakė, jog tai – kasmetinis reiškinys, kai žūva kai kurios po neršto susilpnėjusios žuvys.

“Kol vanduo šaltesnis, jos dar laikosi dugne, kai tik nors kiek sušyla, kyla į paviršių ir atsiduria krante. Tik kartais aname, o kartais – pas mus. Šįkart šioje loterijoje laimėjome mes”, – sakė meras, kurio ketvirtadienio popietę dar nebuvo pasiekusi tokia informacija.

Pasak D. Jasaičio, tvarkyti marių pakrantę priklauso Savivaldybei, tad žuvis į maišus rinks bendrovės “Neringos komunalininkas” darbuotojai ir išgabens į Rietave esančią utilizavimo įmonę.


  2018-05-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt