P0

Kriminalai ir nelaimės

Sulaikymas nuo darbelių neatbaidė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-15


Klaipėdos policijai teko jau antrą kartą suimti tą patį vyrą, kuris apsimesdamas policininku išviliodavo telefonus iš nepilnamečių.

Nepaisant to, aiškėja, kad praėjusios savaitės sulaikymas noro užsiimti tokiais darbeliais neatšaldė – gegužės 14 d. pareigūnai sulaukė dar trijų pareiškimų apie tokius pat nusikaltimus.

Buvo pranešta, jog Debreceno g. ir Taikos pr. pareigūnu prisistatęs vyras apgaule išviliojo iš nepilnamečių (du vaikai gimę 2009 ir vienas 2010 m.) tris mobiliuosius telefonus bei keletą eurų. Anot pareiškėjų, vaikai buvo kviečiami ir sėsti į nepažįstamojo automobilį.

Antradienį Klaipėdos policijos pareigūnai sulaikė tą patį 1982 m. gimusį apsimetėlį, jau žinoma ir kuriuose lombarduose priduoti vaikų telefonai – netrukus jie bus paimti ir grąžinti teisėtiems savininkams.

“Labai prašome tėvų dar kartą priminti savo vaikams, jog nei policijos pareigūnai nei kitų įstaigų atstovai niekuomet neprašo vaikų ar suaugusiųjų duoti savo telefonų ar grynųjų pinigų”, – akcentuojama policijos pranešime.


  2018-05-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt