header / full width banner
Politika

Arūnas Marčauskas etikos nepažeidė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-16


Visuomenės informavimo etikos komisija praneša išnagrinėjusi Aistės K. skundą dėl kelių įvairiose žiniasklaidos priemonėse skelbtų publikacijų, kuriose, skundo autorės nuomone, galėjo būti pažeista žurnalistinė etika.

Tai Liepos Želnienės publikacija „Vytautas Bakas prieš Algirdą Butkevičių: politinė šizofrenija ar demagogija?“ (15min.lt, 2017-11-24), Alvydo Januševičiaus publikacija „Politinė šizofrenija Šiauliuose: du vicemerai su skirtinga socialdemokratija“ (15min.lt, 2017-07-11), Andriaus Navicko publikacija „Politinė socialdemokratų „šizofrenija“ (lzinios.lt, 2017-06-04) ir Arūno Marčausko publikacija „Apie „socdemišką šizofreniją“ Klaipėdoje“ (atviraklaipeda.lt, 2017-10-18).

Komisija nusprendė, kad visuomenės informavimo etikos nuostatos minėtose publikacijose pažeistos nebuvo.

post banner

Kartu pranešama, kad komisija artimiausiu metu parengs ir viešai paskelbs rekomendacijas dėl socialiai jautrių terminų vartojimo žiniasklaidoje.


2018-05-16

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda“ priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai“. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt