P0

Kriminalai ir nelaimės

Dopingas klampina ir dviratininkų trenerius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-17


Po to, kai įtarimai platinus draudžiamas dopingo medžiagas buvo pareikšti klaipėdiečiui sunkiatlečių treneriui Broniui Vyšniauskui, uostamiesčio kriminalistai ėmėsi dviračių sporto.

Policija praneša, kad tęsiant tyrimą pagal Lietuvos antidopingo agentūros pareiškimą dėl draudžiamų dopingo medžiagų platinimo, įtarimai pareikšti Lietuvos dviračių treko rinktinės treneriams.

Pranešama, kad praėjusią savaitę Klaipėdos kriminalistai atliko kratas Panevėžio kūno kultūros ir sporto centre bei įtariamųjų namuose. Kratų metu aptiktas didelis kiekis, įtariama, dopingo medžiagų, taip pat ir psichotropinių vaistų.

Du Lietuvos dviračių treko rinktinės treneriai buvo uždaryti į areštinę, jiems pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo dopingo medžiagomis turint tikslą jas platinti. Paimtos medžiagos perduotos tirti ekspertams, o įtariamiesiems paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

   2018-05-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt