P0

Fotoreportažai, Uostas ir jūra

Apdovanoti ryškiausi Laivų parado dalyviai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-23


Spalvingiausiai iliuminuoti bei išmoningiausiai papuošti 9-ojo Laivų parado dalyviai – laivai – trečiadienį buvo įvertinti ir apdovanoti. Įspūdingiausius laivus rinko komisija ir šventę stebėję žiūrovai. Pranešama, kad sulaukta daugiau nei 700 balsų.

Laivų parado vakarą Kuršių mariose suposi per šimtą laivų, tačiau tik 46 iš jų pretendavo į ryškiausiojo titulą. Kam atiteks nugalėtojo vardas, paaiškėjo susumavus komisijos ir žiūrovų balsus.

Publikos simpatijų prizas atiteko motorlaiviui „Kamita“.

Ryškiausiu parado laivu pripažintas daugybe trispalvių pasipuošęs motorlaivis „Navigator“. Už išradingumą ir 100-mečio spalvas apdovanota burinė jachta „Helios II“, kurios įgulą šventinį vakarą papildė tautiniu kostiumu pasidabinusi lietuvaitė. Už gerą toną apdovanotas lietuvišku „100“ pasipuošęs motorlaivis „Alina“.

UAB „Krasta Auto Klaipėda“ prizai – laikrodžiai ir atminimo nuotraukos – atiteko motorlaiviui „Navigator“ – ryškiausiam Laivų parado dalyviui bei burinei jachtai „Helios II“ – už išradingumą ir Lietuvos 100-čio spalvas.

Viešbučio „Dunetton“ restorano „Tonas“ prizu – vakariene ir atminimo nuotrauka – apdovanotas motorlaivis „Alina“ – už gerą toną.

UAB „Krasta Auto Klaipėda“ prizas – laivo variklio alyva ir atminimo nuotrauka – atiteko motorlaiviui „Kamita“ – už publikos simpatijas.

Atminimo nuotraukomis taip pat apdovanoti šie Laivų parado dalyviai:

Katamaranas „Vėjūnas“ – už įgulos stilių ir nuotaiką;

Vytinė “Vytautas Didysis” – už istorinės laivybos tradicijos puoselėjimą;

Uosto direkcijos laivai „Lotas“ ir  „Naras“ – už stiliaus vienovę;

Motorlaivis „Venus S“ – už gebėjimą suburti ir užburti;

Jachta „Lietuva“ – publikos širdžių prizas, jūrinės valstybės simbolis, parado vedlys;

Motorlaivis „Žuvėdra” – už jūriškos temos išpildymą;

Kateris „Cortina 480“ ir motorlaivis “Trophy” – už sulaužytus stereotipus: nors maži, bet matomi.

INFORMACIJA

Vertinimo komisiją sudarė Romandas Žiubrys, VšĮ „Klaipėdos šventės“ direktorius, Harold Kovs, Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos vykdomasis direktorius, Algimantas Stanislauskas, UAB „Krasta Auto Klaipėda“ vadovas, Roberta Jasiukėnaitė, viešbučio „Dunetton“ direktorė ir Genutė Kalvaitienė, Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos Karjeros ir komunikacijos skyriaus vedėja.


  2018-05-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt