P0

Miestas

Pagarba neapsieina be biurokratijos

Avatar

Martynas Vainorius
2018-05-23


Uostamiesčio vadovams sutikus, kad Klaipėdos garbės piliečio, Lietuvos jūrų muziejaus kūrėjo Aloyzo Každailio urna su pelenais būtų palaidota Smiltynėje esančiose Kopgalio kapinaitėse, dabar tvarkomos ir būtinos biurokratinės procedūros.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Sprendimą jau post factum turinčiai priimti miesto Tarybai pateiktame aiškinamajame rašte teigiama, kad dėl gegužės 13 d. įvykusių A. Každailio laidotuvių reikia pakeisti Kopgalio kapinių statusą iš neveikiančių į riboto laidojimo, nes neveikiančiose kapinėse laidojimas yra draudžiamas.

“Tai išskirtinė aplinkybė”, – miesto Tarybos Finansų ir ekonomikos komiteto posėdžio metu teigė Savivaldybės administracijos Paveldosaugos skyriaus vedėjas Vitalijus Juška.

“Nekorektiška net svarstyti”, – sakė šio komiteto pirmininkas Rimantas Taraškevičius, kartu su kolegomis vieningai pritaręs sprendimo projektui.

Atitinkamą leidimą dar turi duoti ir Kultūros paveldo departamento Klaipėdos skyrius bei Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamentas.

Šiuo metu Klaipėdoje yra 23 neveikiančios kapinės. 


2018-05-23

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt