P0

Verslas

“Vakarų ekspresą” paliko redaktorius

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2018-05-24


Nuo gegužės 24-osios iš dienraščio “Vakarų ekspresas” redaktoriaus pareigų pasitraukė Rytis Savickis. Kur toliau tęs savo karjerą 26-erių žurnalistas kol kas neatskleidžia.

Rytis Savickis UAB “Vakarų ekspresas” dirbo nuo 2015-ųjų pradžios. Martyno Vainoriaus nuotr.

Iš Mažeikių kilęs R. Savickis Klaipėdos universitete yra baigęs žurnalistikos studijas. 2014-aisiais jis keletą mėnesių dirbo dienraštyje “Klaipėda” žurnalistu, nuo 2015-ųjų pradžios karjerą pradėjo “Vakarų eksprese”. Čia jis dirbo žurnalistu, portalo ve.lt redaktoriumi, o nuo 2017-ųjų spalio iki šiol ėjo dienraščio redaktoriaus pareigas.

Prieš porą savaičių vykusiuose tradiciniuose Spaudos dienai skirtuose Klaipėdos žurnalistų apdovanojimuose ŽENIA R. Savickiui atiteko Metų praradimo nominacija.

Neseniai iš UAB “Vakarų ekspresas” pasitraukė ir septynerius metus komercijos direktore dirbusi Rasa Aleksandrienė. Ji tapo UAB “Palangos koncertų salė” direktore.

Kultūros ministerijos administruojamos Viešosios informacijos rengėjų ir skleidėjų duomenų bazės duomenimis, 55 proc. UAB “Vakarų ekspresas” akcijų priklauso bendrovės direktoriui ir vyriausiajam redaktoriui Gintarui Tomkui, 45 proc. – UAB “Ateities dizainas”. Pastaroji, Registrų centro duomenimis, dar 2015 m. yra išregistruota. Iki tol vieninteliu jos akcininku buvo Vitas Tomkus. Pagal paskutinis Registrų centrui pateiktus duomenis, UAB “Vakarų ekspresas” akcininkai yra G. Tomkus ir UAB “Respublikos investicija”. Pastarosios savininkai, minėtosios Kultūros ministerijos duomenų bazės duomenimis, yra V. Tomkus ir Justinas Tomkus.


  2018-05-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt