P0

Fotoreportažai, Svarbu, Transportas

Dešimt parkomatų priims korteles

Avatar

Martynas Vainorius
2018-06-14


Šiaurės rage ketvirtadienį pradėjo veikti vienas iš dešimties atnaujinamų parkomatų, kuriuose galima atsiskaityti ir įprastine, ir bekontakte bankine kortele.

Pasak parkomatus prižiūrinčios VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) direktoriaus pavaduotojo Andriaus Samuilovo, iki šiol į nuo 2009-ųjų pradžios uostamiestyje stovinčiuose parkomatuose nebuvo tokios galimybės, nes jų gamintojas – kompanija “Parkeon” į tokius modelius nebuvo integravusi atitinkamo sprendimo. Iki šiol jo nėra ir kituose Lietuvoje miestuose, naudojančiuose tokius įrenginius.

Iš viso mieste banko kortelėmis bus galima atsiskaityti 10-yje parkomatų, kurie dar stovės turistų lankomiausiose vietoje – Turgaus gatvėje, Teatro aikštėje, Smiltynėje. Taip pat pora bus įrengti S. Nėries gatvėje, netoli Klaipėdos Respublikinės ligoninės. Ten esantys įrenginiai turėtų būti modernizuoti per šią savaitę. Šis “malonumas” KKT atsieis apie 29 tūkst. eurų.

Parkomatuose galima pasirinkti ir anglų, rusų bei vokiečių kalbas. Kol kas ties pirmuoju dar nėra ir naudojimosi instrukcijos. Ji turėtų atsirasti artimiausiu metu.

Iš viso mieste veikia apie 150 parkomatų.


2018-06-14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt