P0

Kultūra

Kviečia į kūrybines fotogrametrijos dirbtuves

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-14


Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) rezidentūros dalyviai menininkai Dalia Mikonytė ir Adomas Žudys šiuo metu įgyvendina videokūrinį „Klaipėdos studija“ ir birželio 23-iąją, 11 val., kviečia visus klaipėdiečius ir miesto svečius į nemokamas kūrybines fotogrametrijos dirbtuves.

Anot pranešimo, jų dalyviai leisis į ekskursiją po Klaipėdą, kurios metu bus tyrinėjamas miestas ir jo architektūriniai, skulptūriniai ir gamtos objektai, o užfiksuoti vaizdai papildys videokūrinį, “atspindintį naują, dinamišką miestą virtualioje 3D erdvėje”. „Klaipėdos studija“ bus pristatyta liepos 5 d. Parodų rūmuose.

Dirbtuvių metu bus išbandoma sena nišinė fotografijos technika – fotogrametrija, dažniausiai naudojama sudarant planus ir žemėlapius. Fotogrametrija – tai statiško objekto skenavimas, sukuriant nuotraukų rinkinį, iš kurio, panaudojus kompiuterinę technologiją, padaromas 3D objektas.

Dalia Mikonytė yra menininkių grupės „Cooltūristės“, Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos ir Lietuvos fotomenininkų sąjungos narė. Adomas Žudys daugiausiai dirba su 3D grafika ir dizainu, video bei gatvės meno projektais ir trafaretais. Menininkai kartu kuria fotografijos, video, 3D grafikos ir teksto medijų srityse.

INFORMACIJA

Į dirbtuves reikia atsinešti bet kokio modelio fotoaparatą arba fotografuojantį telefoną. Būtina registracija tel. 8 650 71704 arba el. p.: edukacija@kkkc.lt.


  2018-06-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt