P0

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Viktoras Usovas dar mėnesį lieka už grotų

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2018-06-14


Ketvirtadienį Klaipėdos apylinkės teismas, patenkinęs prokurorės prašymą, nepilnamečių tvirkinimu įtariamam klaipėdiečiui Viktorui Usovui dar mėnesiui laiko pratęsė suėmimo terminą.

Tai “Atvirai Klaipėdai’ patvirtino ikiteisminiam tyrimui vadovaujanti Klaipėdos apygardos prokurorė Edita Mikalainienė.

Jos teigimu, tyrimo eigoje nustatyta daugiau įtariamojo padarytų nusikalstamų veikų, nors įtariamai kol kas lieka pareikšti dėl nepilnamečių ir mažamečių tvirkinimo bei privertimo lytiškai santykiauti. Išsamiau pakomentuoti tyrimo eigos ketvirtadienį prokurorė neturėjo galimybių.

Priminsime, kad tarp jaunimo įvairiomis akacijomis išpopuliarėjęs V. Usovas po ilgo ir sudėtingo policijos tyrimo buvo sulaikytas šių metų gegužės viduryje.

Tada policija pranešė, kad jis įtariamas kelerius metus tvirkinęs mažamečius ir nepilnamečius berniukus Klaipėdos rajono ribose ir kituose Lietuvos miestuose.

Pastaruoju metu žiniasklaidos dėmesio centre 33 metų vyras buvo atsidūręs dėl bylinėjimosi su jį iš darbo atleidusiu Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio klubu, anksčiau – dėl skolos krepšininkui Jonui Valančiūnui.

Gegužės 18 d., tuoj po pirmojo V. Usovo  suėmimo, „Neptūno“ klubas savo išplatintame oficialiame pranešime atsiribojo nuo šio asmens.

Pranešime buvo teigiama, kad „V. Usovas iš klubo buvo atleistas 2017 m. vasario mėnesį, tačiau visais įmanomais būdais vis dar kenkia organizacijai. Klubas šiuo metu dalyvauja teisminiuose procesuose prieš V. Usovą ir jo valdomą įmonę UAB „Oltima“.


  2018-06-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt