P0

Švietimas

Vaikų vasaros poilsiui – daugiau pinigų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-17


Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) praneša, kad šiais metais padidintas vaikų vasaros poilsio projektų finansavimas.

Iš Europos socialinio fondo lėšų skirta 400 tūkst. eurų, o dar apie 900 tūkst. nusimačiusios savivaldybės, lėšų skirs ir ŠMM. Kartu sudėjus visas lėšas, vaikų vasaros poilsiui šiemet teks daugiau kaip 1 mln. Eur.

Palmiros Mart nuotr.

Pranešama, kad ES lėšomis remiamas vaikų dalyvavimas stacionarių stovyklų programose. Paprastai tai padengia 30 proc. visos kainos.

Švietimo vidus

Vaikams iš socialiai remtinų šeimų, kaip ir kasmet, apmokama 95 proc. stovyklos kainos. Jokių specialių sąlygų nėra, dėl kompensacijos tėvams reikėtų pasiteirauti konkrečioje stovykloje, stovyklų sąrašas skelbiamas www.tapk.lt

Per vasaros atostogas ŠMM finansuos ir neformaliojo vaikų švietimo projektus. Jiems remti ministerija yra numačiusi 150 tūkst. Eur.

Vaikai ir jų tėvai taip pat gali rinktis savivaldybių finansuojamas stovyklas. Pastarosios stovyklos taip pat nemokamos, kai kuriais atvejais gali kainuoti tik maitinimas ar kitos neugdymo paslaugos.  Apie Klaipėdos savivaldybės finansuojamą vaikų vasaros poilsį  skaitykite  ankstesnėje mūsų publikacijoje.

Daug veiklų vasarą vaikams siūlo ir akcijos „Atverk duris vasarai“ dalyviai: apie 250 įvairių organizacijų beveik visose savivaldybėse vaikams rengs nemokamas edukacines programas. Tėvai ir vaikai norimą veiklą gali pasirinkti veiklų žemėlapyje.

 


2018-06-17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt