P0

Kultūra, Svarbu

Teatro rekonstrukcija atsieis beveik 18 mln. Eur

Gabrielė Ruočkutė
2018-06-21


Teisminio bylinėjimosi užtęstas Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro rekonstrukcijos rangovo išrinkimo konkursas baigėsi.

Muzikinio teatro direktoriaus pareigas laikinai einanti Jurgita Skiotytė-Norvaišienė informavo, kad jau yra pasirašyta rangos darbų sutartis su jungtinės veiklos partneriais UAB „Infes“ ir UAB „Hidrostatyba“. Jie darbus įsipareigojo atlikti už 17,796 mln. Eur.

Gabrielės Ruočkutės nuotr.

Pasak jos, po teisminių procesų viešajame pirkimo konkurse buvo likę 3 dalyviai. Dviejų iš jų pasiūlymai buvo atmesti dėl pirkimo sąlygų neatitikimo.

Rekonstrukcijos darbus numatoma pradėti gavus Tarptautinės konsultuojančių inžinierių federacijos (FIDIC) inžinieriaus nurodymą.

„Artimiausiu metu planuojama parengti darbo projektą, atlikti dalies pastato griovimo darbus bei numatomi vykdyti bendrastatybiniai darbai“, – teigia laikinoji teatro vadovė.

Pasak J. Skiotytės-Norvaišienės, Muzikinio teatro rekonstrukcijos pabaiga priklausys nuo to, kada bus gautas pilnas finansavimas. Preliminariai užbaigti darbus planuojama per penkerius metus.

Jau kurį laiką Klaipėdos muzikinis teatras yra persikėlęs į Žvejų rūmus, kur rudenį pradės ir naująjį sezoną.

Kultūros straipsnių vidus

Šiuo metu teatras ne tik ruošiasi rekonstrukcijai, bet ir laukia Kultūros ministerijos vykdomo jo vadovo konkurso rezultatų. Iki birželio 12 d. kandidatai Kultūros ministerijai turėjo pateikti dokumentus.


  2018-06-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt