P0

Kriminalai ir nelaimės

Mirė avarijoje sužalotas motociklininkas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-28


Policijos departamentas praneša, kad trečiadienio vakare 21. 35 val. Klaipėdos ligoninėje mirė motociklo vairuotojas, kuris buvo sunkiai sužalotas per antradienį Klaipėdoje įvykusią avariją.

Tada Baltijos prospekte AUDI A4 vairuotojas išvažiavo iš apsisukimo skiriamosios juostos, nepraleidęs tiesiai pagrindiniu keliu važiavusio motociklo HONDA, ir su juo susidūrė.

Sunkiai sužeistas 25 metų kretingiškis motociklininkas bei kartu su juo važiavusi 24 metų keleivė dėl politraumų buvo paguldyti į Reanimacijos skyrių. Ten atsidūrė ir AUDI A4 važiavusi 20-metė, o 23 metų automobilį vairavęs jaunuolis, kuris, greičiausiai, ir bus pripažintas avarijos kaltininku, nukentėjo nesunkiai.

Motociklininkas trečiadienio vakare ligoninėje mirė.


2018-06-28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt