P0

Svarbu, Švietimas

Papildoma klasė „Verdenėje” tikrai bus (1)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2018-06-28


Klaipėdos miesto taryba ketvirtadienį padėjo tašką painioje pirmokų priėmimo istorijoje, kai „Verdenės” ir Tauralaukio mokyklose nepaisant nustatytos tvarkos sąrašas buvo sudaromas kreipiant dėmesį iki į oficialaus priėmimo starto – vasario 19-osios – atsiųstų prašymų datą.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Politikai vienbalsiai leido formuoti tris naujas pirmokų klases „Smeltės”, Vitės ir „Verdenės” progimnazijose. Papildoma pastarosios mokyklos pirmokų klasė mokysis greta esančioje „Žemynos” gimnazijoje.

„Verdenės” progimnazija savo interneto puslapyje skelbia, kad apie galutinę į pirmąsias klases priimtų mokinių sąrašo skelbimo datą informuos penktadienį arba kitos savaitės pradžioje.

Vicemerė Judita Simonaivičūtė „Atvirai Klaipėdai” buvo sakiusi, kad suformavus šią papildomą klasę bus patenkinti visi prašymai, atsiųsti iki vasario 19-osios imtinai, jei vaikas iš tiesų gyvena mokyklai priskirtoje teritorijoje. O jos ribas kitiems metams jau žadama tikslinti, nes jos dabar esą yra per plačios. Taip pat kitiems metams žada tikslinti ir pačią priėmimo tvarką, kad nepasikartotų šiemetinė situacija.


  2018-06-28

  Vienas komentaras apie “Papildoma klasė „Verdenėje” tikrai bus”

  1. AvatarTik vienas klausimas (IP: 81.7.91.14)

   Kada bus pastatyta nauja mokykla? Klaipėdiečiai šiaurinėje miesto dalyje labai kantrūs, bet vieną kartą Grubliauskui gali tekti atsakyti. Tik į vieną klausimą: kada baigs kaišioti senose sovietinėse mokyklose vaikus po rūsius ir rūbines? Nuo tarybinių laikų praėjo 30 metų – NĖ VIENOS NAUJOS mokyklos! O statomos dar nei pamato nėra. Kuo girsimės, grubliauskiniai ir konservatoriai?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt