P0

Svarbu, Švietimas

Papildoma klasė „Verdenėje” tikrai bus

Avatar

Martynas Vainorius
2018-06-28


Klaipėdos miesto taryba ketvirtadienį padėjo tašką painioje pirmokų priėmimo istorijoje, kai „Verdenės” ir Tauralaukio mokyklose nepaisant nustatytos tvarkos sąrašas buvo sudaromas kreipiant dėmesį iki į oficialaus priėmimo starto – vasario 19-osios – atsiųstų prašymų datą.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Politikai vienbalsiai leido formuoti tris naujas pirmokų klases „Smeltės”, Vitės ir „Verdenės” progimnazijose. Papildoma pastarosios mokyklos pirmokų klasė mokysis greta esančioje „Žemynos” gimnazijoje.

„Verdenės” progimnazija savo interneto puslapyje skelbia, kad apie galutinę į pirmąsias klases priimtų mokinių sąrašo skelbimo datą informuos penktadienį arba kitos savaitės pradžioje.

Švietimo vidus

Vicemerė Judita Simonaivičūtė „Atvirai Klaipėdai” buvo sakiusi, kad suformavus šią papildomą klasę bus patenkinti visi prašymai, atsiųsti iki vasario 19-osios imtinai, jei vaikas iš tiesų gyvena mokyklai priskirtoje teritorijoje. O jos ribas kitiems metams jau žadama tikslinti, nes jos dabar esą yra per plačios. Taip pat kitiems metams žada tikslinti ir pačią priėmimo tvarką, kad nepasikartotų šiemetinė situacija.


2018-06-28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt