P0

Politika

Savivaldybė strateguos iš naujo

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2018-06-28


Savivaldybės administracija nesiryžo politikams teikti svarstyti net ir pačių valdančiųjų kritikuoto Klaipėdos miesto savivaldybės 2018–2020 metų strateginio veiklos plano pakeitimo projekto.

Likus dienai iki miesto Tarybos posėdžio, birželio 27-ąją, Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas raštu paprašė Klaipėdos mero išbraukti šį klausimą iš jau paskelbtos darbotvarkės.

“Įvertinus pastabas ir siūlymus komitetuose nuspręsta atsiimti ir teikti kitam posėdžiui”, – jau posėdžio metu tokį prašymą argumentavo jis.

“Noriu padėkoti, kad išbraukėte, nes tokio plano dar nebuvo pateikta – su tiek klaidų ir su tiek ryšio su realybe neturinčių projektų”, – į tai replikavo opozicijos atstovė Nina Puteikienė.

 


  2018-06-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt