P0

Miestas, Svarbu

Teatro “parkingą” įrengs Savivaldybė (2)

Avatar

Martynas Vainorius
2018-06-28


Rekonstrukcijos rangovą jau turinčiam, tačiau statybos leidimo dar negalinčiam gauti Klaipėdos valstybiniam muzikiniam teatrui pagalbos ranką nusprendė ištiesti uostamiesčio politikai.

Jie pritarė papildomu klausimu į ketvirtadienio posėdžio darbotvarkę įtrauktam bendradarbiavimo sutarties su teatru projektui, pagal kurį Savivaldybė įsipareigoja šiam objektui reikalingas 116 automobilių stovėjimo vietų įrengti po Atgimimo aikšte.

Martyno Vainoriaus nuotr.

“Statybų leidime bus nurodoma, kad parkavimo vietos įrengiamos už teatro ribų. Tai būtų mūsų ankstesnio įsipareigojimo prisidėti prie teatro rekonstrukcijos patvirtinimas. Toks sprendimas paskubins ir įgalins rekonstrukciją. Išėjimas iš aikštelės bus priešais teatrą. Ar stovėjimo vietos bus mokamos, ar ne – spręs Taryba”, – aiškino Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas.

Pasak jo, alternatyva yra tik siaurinti Dangės skverą ir “iškirsti krūva medžių”, kas yra nepriimtina.

“Visa tai – tik figos lapelis. Kai galbūt ir “Viktorijos” viešbučio interesams atstovaujama. Ar mes svarstėme požeminį parkingą? Kur derinta su bendruomene? Eilinį kartą spjaunate į bendruomenę. Bus užkirstas kelias kurti kitokią Atgimimo aikštę, tai supriešins bendruomenę. Tai labai svarbi vieta, reikia spręsti kartu su bendruomene. Reikia atidėti šio klausimo svarstymą”, – pareiškė opozicijos atstovė Nina Puteikienė.

“Taip, galima pasakyti, kad tai valstybės pavaldumo objektas. Manęs tokia pozicija netenkina. Jis turi būti pastatytas. Jei nepasirašysime, statybos nutols labai labai toli į ateitį. Lietuvoje labai daug kas apsidžiaugtų, jei mes supasuotume, valstybė ras, kur tuos jau numatytus pinigus padėti. O teigiamas mūsų sprendimas būtų starto šūvis”, – savo ruožtu dėstė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Už tokią sutartį pasisakė 15 politikų, prieš – du (Nina Puteikienė ir Viačeslavas Titovas), susilaikė Rimantas Didžiokas.


  2018-06-28

  2 komentarai “Teatro “parkingą” įrengs Savivaldybė”

  1. siandien ryte mire garsi dainininke vilija grigonyte primadonos sveikata suprastejo sausi ji sirgo organu veziu pirmadieni ji buvo atvezta i onkologijos klinika ir ketvirtadienio ryta staiga mire vilija buvo begalo profesionali darbsti i zavi moteris yra stovejusi su ala pugaciova sofia rotaru laima vaikule uzujauta visiems

   • in memoriam vilija grigonyte siandien numatoma spec programa primadonai vilijai grigonytei atminti muzikinis viesbutis gyvenimas 60 akimirku vilija pirmoji laimejo siuos konkursus gintarine triuba 69 vilniaus bokstai 70 sopot 71 havana 72 latvija 75 baltyjos jaunyste 79 rok festival 88 yra dainavusi latvijoi bulgarijoj azijoj maskvoi paryziui kinijoj lenkijoj gruzijoj kazachtane armenijoj anglijoj baltarusijoj arabu emiratuose su vilniaus aidais aplanke visa pasauli yra dainavusi su ala pugaceva laima vaikule sofia rotaru ilsekis vilija ramybei

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt