header / full width banner
Sportas

„Atlantui“ – dar savaitė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-05


Lietuvos futbolo A lyga savo pranešime rašo, kad Klaipėdos „Atlanto“ likimas paaiškės per ateinančią savaitę.

Portalas 15min.lt buvo skelbęs, kad ketvirtadienį A lygos klubų vadovai rinksis į valdybos posėdį, kurio metu ir priims sprendimą dėl klaipėdiečių ateities, tačiau tai nebuvo padaryta.

15min.lt skelbė, kad trečiadienio popietę iš sezoną pradėjusios sudėties „Atlante“ buvo likę vos penki futbolininkai. Martyno Vainoriaus nuotr.

„Klubas kurį laiką neteikė būtinos informacijos, tačiau pastarąsias kelias dienas bendravimas vyksta normaliai, kaip ir sutarta. Ketvirtadienį ryte gavome atnaujintą informaciją iš klubo. Dalis žaidėjų paliko jį, tačiau treniruočių procesas toliau vyksta“, – pranešime cituojamas A lygos prezidentas Rytis Davidovičius.

Kitą savaitę A lygoje užsidarys žaidėjų registracijos langas. Tuomet paaiškės, kokie futbolininkai lieka „Atlante“, kokia reali šio klubo finansinė situacija.

post banner

„Matome, kad dedamos pastangos išgelbėti klubą, o ar jos bus vaisingos – sužinosime artimiausiu metu. Kita savaitė „Atlantui“ gyvybiškai svarbi. A lygos valdyba laikosi anksčiau priimtų savo sprendimų ir aktyviai stebi situaciją Klaipėdos klube. Esant reikalui, reikalausime garantinių raštų dėl krizės sprendimų“, – teigė R. Davidovičius.

A lygoje paskutinį kartą klaipėdiečiai į aikštę išbėgo birželio 15-ąją. Tąkart „Jonavai“ uostamiesčio klubas išvykoje pralaimėjo 1:2. Kitas rungtynes klubas turėjo žaisti po keturių dienų prieš „Kauno Žalgirį“, bet šis susitikimas neįvyko. A lyga tada išplatino pranešimą apie gautus signalus iš lažybų stebėsenos sistemos „Sportradar“ apie galimą pelnymąsi iš šių varžybų, tad jas nukėlė.

O vėliau A lygos valdyba priėmė sprendimą nukelti dvejas Klaipėdos „Atlanto“ rungtynes: birželio 26 dieną Kaune turėjusį vykti mačą su vietos „Stumbru“ ir liepos 4-ąją Klaipėdoje turėjusį vykti susitikimą su Vilniaus „Žalgiriu“. Nukeltos buvo ir birželio 30-ąją Klaipėdoje turėjusios vykti „SHARP LFF taurės“ aštuntfinalio rungtynės tarp „Atlanto“ ir „Stumbro“.


[recaptcha]

2018-07-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda“ priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai“. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt